R9C1T18/R-R
RECOM Power
919-R9C1T18/R-R
R9C1T18/R-R
Ürt.:
Açıklama:
DC/DC Dönüştürücüler - SMD 3W 8.5-18Vin +/-2.5 TO +/-15.5Vout 100A PROGRAMMABLE
Yaşam Döngüsü:
Yeni Ürün:
Bu üreticiden yeni.
ECAD Modeli:
Stokta Var: 1.145
Stok:
1.145 Hemen Gönderilebilir
Fabrika Teslim Süresi:
2 Hafta Gösterilenden daha büyük miktarlar için fabrikada tahmini üretim süresi.
Minimum: 1   Çoklu: 1
Birim Fiyat:
Toplam Fiyat:
Tahmini Gümrük Vergisi:
Miktar Birim Fiyat
Toplam Fiyat
Tam Makara (750'in katları olarak sipariş verin)
Ürün Niteliği Öznitelik Değeri Özellik Seçin
RECOM
Ürün Kategorisi: DC/DC Dönüştürücüler - SMD
RoHS:
Isolated
2 Output
3 W
8.5 V
18 V
2.5 V to 15.5 V
100 mA
- 12 mA
5 kV
SSOP-36
12.83 mm
7.5 mm
3.55 mm
Industrial
R9C1T18/R
Ayarlama Tipi: Programmable
Marka: RECOM Power
Montaj Ülkesi: Not Available
Dağıtım Ülkesi: Not Available
Menşe Ülke: TW
Boyutlar: 12.83 mm x 7.5 mm x 3.55 mm
Giriş Voltajı: 8.5 VDC to 18 VDC