RMCF2512FT412R
SEI Stackpole
708-RMCF2512FT412R
RMCF2512FT412R
Ürt.:
Açıklama:
Kalın Film Dirençleri - SMD RES, 2512, 412 ohm, 1%, 1W
ECAD Modeli:
Stok Durumu
Stok:
Stokta Yok
Fabrika Teslim Süresi:
18 Hafta Fabrikada tahmini üretim süresi.
Minimum: 4000   Çoklu: 4000
Birim Fiyat:
Toplam Fiyat:
Tahmini Gümrük Vergisi:
Miktar Birim Fiyat
Toplam Fiyat
Tam Makara (4000'in katları olarak sipariş verin)
Benzer Ürünler
Ürün Niteliği Öznitelik Değeri Özellik Seçin
SEI Stackpole
Ürün Kategorisi: Kalın Film Dirençleri - SMD
RoHS:
Reel
RMCF
412 Ohms
1 W
1 %
100 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
200 V
2512
6.3 mm (0.248 in)
3.2 mm (0.126 in)
0.55 mm (0.022 in)