RNCE0805BTE412R
SEI Stackpole
708-RNCE0805BTE412R
RNCE0805BTE412R
Ürt.:
Açıklama:
İnce Film Dirençleri - SMD 412Ohms 0805 25ppm 1/8W 150V 0.001 Hi Temp/Stability