UART Arayüz IC

Sonuçlar: 79
Seçin Resim Parça Numarası Ürt. Açıklama Veri Sayfası Stok Durumu Fiyatlandırma (EUR) Tablodaki sonuçları sipariş verdiğiniz miktar uyarınca birim fiyata göre filtreleyin. Miktar RoHS ECAD Modeli Kanal Sayısı Veri Hızı Bellek Boyutu Besleme Voltajı - Maks Besleme Voltajı - Min İşletim Besleme Akımı Minimum Çalışma Sıcaklığı Maksimum Çalışma Sıcaklığı Montaj Stili Paket / Kasa ESD Koruması Paketleme
MaxLinear UART Arayüz IC 2.97V-5.5V 64B FIFO temp -45 to 85C 231Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1

4 Channel 6.25 Mb/s 64 B 5.5 V 2.97 V 5 mA - 40 C + 85 C SMD/SMT LQFP-64 Tray
MaxLinear UART Arayüz IC UART 292Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1

2 Channel 16 Mb/s 64 B 3.63 V 1.62 V 500 uA, 1 mA, 2 mA - 40 C + 85 C SMD/SMT TQFP-48 Tray
MaxLinear UART Arayüz IC UART 139Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1

8 Channel 8 Mb/s 64 B 3.6 V 2.25 V 5 mA - 40 C + 85 C SMD/SMT QFP-100 Tray
MaxLinear UART Arayüz IC 8 Channel PCIe UART w/256 Byte FIFO 118Stokta Var
9.120Beklenen 11.08.2026
Min.: 1
Çoklu.: 1
Maks.: 200

8 Channel 31.25 Mb/s 256 B 3.63 V 2.97 V 100 mA - 40 C + 85 C SMD/SMT FPBGA-176 Tray
MaxLinear UART Arayüz IC UART 231Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1

2 Channel 16 Mb/s 64 B 3.63 V 1.62 V 500 uA, 1 mA, 2 mA - 40 C + 85 C SMD/SMT TQFP-48 Tray
Texas Instruments UART Arayüz IC 1.8V to 5V Dual UART A 595-TL16C2550IPFB A 595-TL16C2550IPFBR 19Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1

2 Channel 1.5 Mb/s 16 B 5.5 V 4.5 V 7.5 mA - 40 C + 85 C SMD/SMT TQFP-48 Tray
Texas Instruments UART Arayüz IC 1.8 to 5-V Dual UART w/16-Byte FIFOs A 5 A 595-TL16C2550PFBR 75Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1

2 Channel 1.5 Mb/s 16 B 5.5 V 4.5 V 7.5 mA - 40 C + 85 C SMD/SMT TQFP-48 Tray
Texas Instruments UART Arayüz IC Async Communications Element A 595-TL16C A 595-TL16C550DIPFBR 245Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1

1 Channel 1.5 Mb/s 16 B 5.5 V 4.5 V 10 mA - 40 C + 85 C SMD/SMT TQFP-48 Tray
Texas Instruments UART Arayüz IC Async Communications Element A 595-TL16C A 595-TL16C550DIPTR 93Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1

1 Channel 1.5 Mb/s 16 B 5.5 V 4.5 V 10 mA - 40 C + 85 C SMD/SMT LQFP-48 Tray
Texas Instruments UART Arayüz IC Async Communications Element A 595-TL16C A 595-TL16C550DPFBR 12Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1

1 Channel 1.5 Mb/s 16 B 5.5 V 4.5 V 10 mA - 40 C + 85 C SMD/SMT TQFP-48 Tray
MaxLinear UART Arayüz IC 2.97V-5.5V 16B FIFO temp 0C to 70C; UART 112Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1

1 Channel 1.5 Mb/s 16 B 5.5 V 2.97 V 1.3 mA, 3 mA 0 C + 70 C SMD/SMT TQFP-48 Tray
MaxLinear UART Arayüz IC 2.97V-5.5V 16B FIFO temp -45 to 85C;UART 9Stokta Var
1.250Beklenen 25.08.2026
Min.: 1
Çoklu.: 1

1 Channel 1.5 Mb/s 16 B 5.5 V 2.97 V 1.3 mA, 3 mA - 40 C + 85 C SMD/SMT TQFP-48 Tray
MaxLinear UART Arayüz IC 2.97V-5.5V 16B FIFO temp 0C to 70C; UART 35Stokta Var
480Beklenen 25.08.2026
Min.: 1
Çoklu.: 1

4 Channel 1.5 Mb/s 16 B 5.5 V 2.97 V 3 mA, 6 mA 0 C + 70 C SMD/SMT LQFP-64 Tray
MaxLinear UART Arayüz IC UART 12Stokta Var
320Beklenen 25.08.2026
Min.: 1
Çoklu.: 1

4 Channel 2 Mb/s 128 B 5.5 V 2.97 V 3 mA, 6 mA 0 C + 70 C SMD/SMT LQFP-64 Tray
MaxLinear UART Arayüz IC UART 175Stokta Var
1.500Beklenen 25.08.2026
Min.: 1
Çoklu.: 1

2 Channel 3.1 Mb/s 16 B 5.5 V 2.25 V 1 mA, 1.3 mA, 3 mA - 40 C + 85 C SMD/SMT TQFP-48 Tray
MaxLinear UART Arayüz IC UART 123Stokta Var
750Beklenen 20.10.2026
Min.: 1
Çoklu.: 1

1 Channel 3.125 Mb/s 16 B 5.5 V 2.25 V 1 mA, 2 mA, 3 mA - 40 C + 85 C SMD/SMT TQFP-48 Tray
MaxLinear UART Arayüz IC UART 28Stokta Var
260Beklenen 25.08.2026
Min.: 1
Çoklu.: 1

4 Channel 16 Mb/s 64 B 3.6 V 2.25 V 1.7 mA, 3 mA - 40 C + 85 C SMD/SMT QFN-48 Tray
Texas Instruments UART Arayüz IC Dual UART With 64- B yte FIFO A 595-TL16 A 595-TL16C752CIPFBR 34Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1

2 Channel 3 Mb/s 64 B 1.98 V, 2.75 V, 3.6 V, 5.5 V 1.62 V, 2.25 V, 3 V, 4.5 V 4.5 mA, 16 mA, 40 mA, 90 mA - 40 C + 85 C SMD/SMT TQFP-48 Tray
Texas Instruments UART Arayüz IC Dual UART With 64- B yte FIFO A 595-TL16 A 595-TL16C752CPFBR 109Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1

2 Channel 3 Mb/s 64 B 1.98 V, 2.75 V, 3.6 V, 5.5 V 1.62 V, 2.25 V, 3 V, 4.5 V 4.5 mA, 16 mA, 40 mA, 90 mA - 40 C + 85 C SMD/SMT TQFP-48 Tray
MaxLinear UART Arayüz IC UART 121Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1

1 Channel 16 Mb/s 64 B 3.63 V 1.62 V 250 uA, 500 uA - 40 C + 85 C SMD/SMT QFN-16 Tray
MaxLinear UART Arayüz IC UART W/16BYTE FIFO 43Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1

1 Channel 1.5 Mb/s 16 B 5.5 V 2.97 V 1.3 mA, 3 mA 0 C + 70 C SMD/SMT TQFP-48 Tray
MaxLinear UART Arayüz IC UART
1.048Siparişte
Min.: 1
Çoklu.: 1

4 Channel 2 Mb/s 128 B 5.5 V 2.97 V 3 mA, 6 mA - 40 C + 85 C SMD/SMT LQFP-64 Tray
MaxLinear UART Arayüz IC UART
635Beklenen 20.10.2026
Min.: 1
Çoklu.: 1

4 Channel 2 Mb/s 128 B 5.5 V 2.97 V 3 mA to 6 mA - 45 C + 85 C SMD/SMT LQFP-64 Tray
NXP Semiconductors UART Arayüz IC Dual UART with I2C-bus/SPI interface, 64 bytes of transmit and receive FIFOs, IrDA SIR built-in support
3.747Siparişte
Min.: 1
Çoklu.: 1

2 Channel 5 Mb/s 64 B 6 mA - 40 C + 95 C SMD/SMT HVQFN-32 Tray
FTDI UART Arayüz IC USB Full Speed to Serial UART IC, Includes Oscillator and EEPROM, QFN-32
76.212Siparişte
Min.: 1
Çoklu.: 1

1 Channel 3 Mb/s 5.25 V 1.8 V 15 mA - 40 C + 85 C SMD/SMT QFN-32 ESD Protected Tray