Geliştirme Kartları ve Kitleri - ARM

 Geliştirme Kartları ve Kitleri - ARM
ARM development boards & kits are available at Mouser Electronics from industry leading manufacturers. Mouser is an authorized distributor for many ARM development tools manufacturers including AMobile Solutions, Arduino, NXP, Red Pitaya, Renesas, STMicroelectronics, Texas Instruments, VORAGO Technologies & more. 

Please view our selection of ARM development boards and kits below.
Sonuçlar: 1.614
Seçin Resim Parça Numarası Ürt. Açıklama Veri Sayfası Stok Durumu Fiyatlandırma (EUR) Tablodaki sonuçları sipariş verdiğiniz miktar uyarınca birim fiyata göre filtreleyin. Miktar RoHS Seri Ürün Çekirdek Araç Şunun Değerlendirilmesi İçindir Paketleme
STMicroelectronics Geliştirme Kartları ve Kitleri - ARM STM32 Nucleo-144 development board with STM32C5A3ZG MCU, supports Arduino and ST morpho connectivity 40Stokta Var
256Siparişte
Min.: 1
Çoklu.: 1
Maks.: 10

STM32C5 Development Boards STM32C5A3ZG Bulk
Infineon Technologies Geliştirme Kartları ve Kitleri - ARM Low-Cost, Arduino Compatible Evaluation Board 5Stokta Var
5Siparişte
Min.: 1
Çoklu.: 1

Evaluation Kits XMC5200
ReFLEX CES Geliştirme Kartları ve Kitleri - ARM Development Kit (incl. Starter board and Module "Indus v5" version) 3Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1

Arria 10 SoC Development Kits ARM Cortex - A9 Arria 10 SOC
MYIR Geliştirme Kartları ve Kitleri - ARM 512MB DDR4, 512MB Nand Flash, industrial 3Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1

TI Series Development Boards ARM Cortex-A53 AM62x Box
MYIR Geliştirme Kartları ve Kitleri - ARM 2GB LPDDR4, 16GB eMMC, extended, with WiFi/BT 1Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1

Rockchip Development Boards ARM Cortec A55 RK3568
Renesas Electronics Geliştirme Kartları ve Kitleri - ARM Motor Control Kit for RA4T1 46Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1

RA4T1 Development Kits RA4T1 Bulk
Renesas Electronics Geliştirme Kartları ve Kitleri - ARM Motor Control Kit for RA6T3 46Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1

RA6T3 Evaluation Kits RA6T3 Bulk
AMobile Solutions Geliştirme Kartları ve Kitleri - ARM Mediatek Genio 720 evaluation kit (MT8391, LCM+TP, camera module ,WiFi6, US adaptor)
64Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1

Genio 720 Evaluation Kits MT8371 Bulk
AMobile Solutions Geliştirme Kartları ve Kitleri - ARM Mediatek Genio 520 evaluation kit (MT8371, LCM+TP, camera module ,WiFi6, US adaptor)
80Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1

Genio 520 Evaluation Kits MT8371 Bulk
Renesas Electronics Geliştirme Kartları ve Kitleri - ARM Multimodal AI/ML HW Platform (RA8D1) 4Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1

RA8D1 Development Kits RA8D1 Bulk
Silicon Labs Geliştirme Kartları ve Kitleri - ARM EFM32 PG23 Pro Kit 218Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1

PG23 Starter Kits PG23 Bulk
NXP Semiconductors MCIMX93-EVKPF09
NXP Semiconductors Geliştirme Kartları ve Kitleri - ARM MCIMX93-EVKPF09 4Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1

i.MX 93
Mikroe Geliştirme Kartları ve Kitleri - ARM MQTT Anywhere KIT - SARA-R422M8S 30Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1

Mikroe Geliştirme Kartları ve Kitleri - ARM Clicker 4 for TMPM3H 33Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1

Development Boards TMPM3H


Renesas Electronics Geliştirme Kartları ve Kitleri - ARM EK-RA6E2 Evaluation Kit for RA6E2 34Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1

RA6E2 Evaluation Kits RA6E2 Bulk
Microchip Technology Geliştirme Kartları ve Kitleri - ARM PIC32CXMTC-DB 5Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1

Demonstration Boards ARM Cortex M4F PIC32CXMTC
Mikroe Geliştirme Kartları ve Kitleri - ARM MQTT Anywhere KIT - SARA-R510M8S 44Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1

Raspberry Pi Geliştirme Kartları ve Kitleri - ARM Raspberry Pi Build HAT 116Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1

Raspberry Pi HAT Add-On Boards ARM Cortex M0+ RP2040
Texas Instruments Geliştirme Kartları ve Kitleri - ARM Eight port IO-Link m aster BoosterPack&t 3Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1
Maks.: 5

BOOSTXL-IOLINKM-8 Evaluation Modules LP-AM243
Arduino Geliştirme Kartları ve Kitleri - ARM Arduino Due without Headers 305Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1

Development Boards ARM Cortex M3 AT91SAM3X8E
Renesas Electronics Geliştirme Kartları ve Kitleri - ARM RZ/G3S SECURE SMARC EVK 12Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1

RZ/G3S Evaluation Kits ARM Cortex A55, ARM Cortex M33 R9A08G045S37GBG Bulk
STMicroelectronics Geliştirme Kartları ve Kitleri - ARM STM32 Nucleo-144 development board STM32L4R5ZI MCU, SMPS, supports Arduino, ST Z 972Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1
Maks.: 10

NUCLEO-L4R5ZI-P Development Boards ARM Cortex M4 STM32L4R5ZIT6P Bulk
STMicroelectronics Geliştirme Kartları ve Kitleri - ARM Discovery kit with STM32L562QE MCU
148Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1
Maks.: 5

Discovery Kits ARM Cortex M33 STM32L562E Bulk
Coral Geliştirme Kartları ve Kitleri - ARM CORAL DEV BOARD MICRO 803Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1

Development Boards ARM Cortex M4, ARM Cortex M7 i.MX RT1176 Bulk
Seeed Studio Geliştirme Kartları ve Kitleri - ARM A205E Carrier Board for NVIDIA Jetson Nano/Xavier NX module

Development Kits Jetson Nano, Xavier NX