Arayüz Modülleri

 Arayüz Modülleri
Interface Modules are in stock with same-day shipping at Mouser from industry leading manufacturers. Mouser is an authorized distributor for many interface module manufacturers including Advantech, Connective Peripherals, Digi International, HMS Networks, Phoenix Contact, Samtec, Siemens, StarTech, Tripp Lite, Weidmuller & more.  
More...

Please see our large selection of interface modules below.
Sonuçlar: 2.773
Seçin Resim Parça Numarası Ürt. Açıklama Veri Sayfası Stok Durumu Fiyatlandırma (EUR) Tablodaki sonuçları sipariş verdiğiniz miktar uyarınca birim fiyata göre filtreleyin. Miktar RoHS ECAD Modeli Ürün Tip Kanal / Port Sayısı Maksimum Veri Hızı Arayüz Türü Besleme Voltajı - Min Besleme Voltajı - Maks Minimum Çalışma Sıcaklığı Maksimum Çalışma Sıcaklığı Seri Paketleme
DLP Design Arayüz Modülleri USB Adapters USB- BASEDSECURITY DONGLE
215Beklenen 14.08.2026
Min.: 1
Çoklu.: 1

Security Dongles USB 1 Port USB
Phoenix Contact Arayüz Modülleri GW DEVICE SERVER 1E/1DB9
28Beklenen 24.08.2026
Min.: 1
Çoklu.: 1

Converters RS-232/422/485 to Ethernet 2 Port 100 Mb/s Ethernet, RS-232/422/485 10.8 V 30 V - 40 C + 70 C GW
Phoenix Contact Arayüz Modülleri GW MODBUS TCP/RTU 13/2DB9
15Beklenen 11.08.2026
Min.: 1
Çoklu.: 1

Converters Modbus RTU to Modbus TCP 3 Port 100 Mb/s Ethernet, Modbus 24 V 24 V - 40 C + 70 C GW
FTDI Arayüz Modülleri USB Mini-B Female 3.3V DB9 Interface
250Siparişte
Min.: 1
Çoklu.: 1

Converters USB 2.0 to RS-232 1 Port 12 Mb/s RS-232, USB 2.0 3.3 V 3.3 V - 40 C + 85 C Bulk

FTDI Arayüz Modülleri USB to RS232 Legacy Adapter DB9 Male
200Siparişte
Min.: 1
Çoklu.: 1

Converters USB 2.0 to RS-232 1 Port 12 Mb/s RS-232, USB 2.0 5 V 5 V - 40 C + 85 C Bulk
FTDI Arayüz Modülleri USB Host uController Dev Module Vinculum
385Siparişte
Min.: 1
Çoklu.: 1

Interface Modules USB Flash Drive 1 Port SPI, UART, USB 5 V 5 V - 30 C + 85 C VDRIVE Bulk
FTDI Arayüz Modülleri USB Host Module VNC2 Dev w/ Lid
100Beklenen 8.02.2027
Min.: 1
Çoklu.: 1

Interface Modules USB Flash Drive 1 Port SPI, UART, USB 5 V 5 V - 30 C + 85 C VDRIVE Bulk
HMS Networks Arayüz Modülleri Anybus PROFINET slave - Modbus TCP slave
7Siparişte
Min.: 1
Çoklu.: 1

Bulk
Samtec Arayüz Modülleri PCI Express(R)-Over-Fiber FireFly(TM) Adaptor Card
2Beklenen 3.08.2026
Min.: 1
Çoklu.: 1
Optical Transceivers PCIe PCOA Bulk
Molex 1201110002
Molex Arayüz Modülleri CONVERTER BOX
4Beklenen 7.08.2026
Min.: 1
Çoklu.: 1

120111 Bulk
StarTech Arayüz Modülleri USB to Dual HDMI Adapter, USB A/C to 2x HDMI (1x 4K30Hz/1x 1080p), Windows/Mac
5Beklenen 6.08.2026
Min.: 1
Çoklu.: 1

Adapters USB to Dual HDMI Adapter 2 Port 5 Gb/s USB 0 C + 40 C Bulk
StarTech Arayüz Modülleri USB-C/USB-A to M.2 NVMe Dock Adapter, 10Gbps, Tool-Free External M.2 NVMe SSD Reader
5Beklenen 6.08.2026
Min.: 1
Çoklu.: 1

Adapters 10 Gb/s USB 0 C + 40 C
StarTech Arayüz Modülleri USB C Multiport Adapter, 4K 60Hz HDMI 2.0, 10Gbps USB Hub/100W PD/GbE/SD/MicroSD
10Beklenen 29.07.2026
Min.: 1
Çoklu.: 1

Bulk
StarTech Arayüz Modülleri Flash Memory Multi Card Reader USB 3 0 w USB C
16Beklenen 20.08.2026
Min.: 1
Çoklu.: 1

Card Readers Card Reader 1 Port 5 Gbps USB 3.2 - 20 C + 70 C Bulk
StarTech Arayüz Modülleri USB C to Serial Converter with COM Retention
9Beklenen 7.08.2026
Min.: 1
Çoklu.: 1

Bulk
StarTech Arayüz Modülleri Wi Fi 6e Tri Band and Bluetooth 5 3 PCIe Card 5374 Mbps

Bulk
StarTech Arayüz Modülleri 2 Port DVI Splitter with Audio
5Beklenen 29.07.2026
Min.: 1
Çoklu.: 1

Bulk
StarTech Arayüz Modülleri Thunderbolt 3 Mini Dock with Dual 4K 60Hz HDMI
11Beklenen 7.08.2026
Min.: 1
Çoklu.: 1

Bulk
StarTech Arayüz Modülleri Universal Triple Video USB 3 0 Laptop Dock Station
5Siparişte
Min.: 1
Çoklu.: 1

Bulk
M5Stack Arayüz Modülleri Multi-Communication-Interface-Converter.Integrated with 2I2C, 1TTL, 1CAN, 1RS485
49Beklenen 12.08.2026
Min.: 1
Çoklu.: 1

Converters CAN, I2C, TTL, RS-485 1 Port CAN, I2C, TTL, RS-485 Bulk
M5Stack Arayüz Modülleri an input unit integrating 8 adjustable potentiometers, internal STM32F030
10Beklenen 12.08.2026
Min.: 1
Çoklu.: 1

Interface Modules I2C UNIT
M5Stack Arayüz Modülleri Unit ChainBus (STM32G031)
99Siparişte
Min.: 1
Çoklu.: 1

Interface Modules UART
Trenz Electronic Arayüz Modülleri Pmod-Compatible CAN-FD transceiver, industrial temperature range
1Beklenen 10.08.2026
Min.: 1
Çoklu.: 1

Brainboxes Arayüz Modülleri USB 2 Port RS422/485 1MBaud
4Siparişte
Min.: 1
Çoklu.: 1

Adapters USB to RS-422/485 2 Port 921.6 kb/s RS-422/485, USB 5 V 5 V - 40 C + 80 C US
TechxArtisan Arayüz Modülleri Openterface Mini-KVM with quick start guide, HDMI male-to-male cable, type-C to USB-A male cable with USB-A female to type c.
189Beklenen 24.08.2026
Min.: 1
Çoklu.: 1

KVM Switches HDMI, USB 2.0, USB Type-C 4 Port HDMI, USB 2.0, USB Type-C 0 C + 40 C Openterface Mini-KVM Each