Hücresel Modüller

Sonuçlar: 142
Seçin Resim Parça Numarası Ürt. Açıklama Veri Sayfası Stok Durumu Fiyatlandırma (EUR) Tablodaki sonuçları sipariş verdiğiniz miktar uyarınca birim fiyata göre filtreleyin. Miktar RoHS ECAD Modeli Seri Sıklık Çıkış Gücü Arayüz Türü Besleme Voltajı - Min Besleme Voltajı - Maks Besleme Akımı İletimi Besleme Akımı Alma Minimum Çalışma Sıcaklığı Maksimum Çalışma Sıcaklığı Anten Konnektör Tipi Boyutlar Protokol - Hücresel, NBIoT, LTE Paketleme
Sierra Wireless Hücresel Modüller Industrial-grade IoT Module Optimized 4G LTE 150 Mbps LTE bands in Japan
94Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1

MC Series USB - 40 C + 85 C 51 mm x 30 mm x 3.6 mm 3G, 4G Tray
Sierra Wireless Hücresel Modüller Industrial grade IoT Module Optimized 4G LTE 150 Mbps LTE bands North America
88Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1

EM Series USB - 30 C + 85 C 42 mm x 30 mm x 2.3 mm 3G, 4G Tray
Sierra Wireless Hücresel Modüller Industrial-grade IoT Module Optimized 4G LTE 150 Mbps LTE bands North America
30Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1

MC Series USB - 40 C + 85 C 51 mm x 30 mm x 3.6 mm 3G, 4G Tray
Quectel Hücresel Modüller Cat M1/Cat NB2, mPCIe form factor
64Stokta Var
100Beklenen 23.11.2026
Min.: 1
Çoklu.: 1

850 MHz, 900 MHz, 1.8 GHz, 1.9 GHz 23 dBm I2C, PCIe, PCM, UART, USB 2.0 3 V 3.6 V 479 mA - 40 C + 80 C 51 mm x 30 mm x 4.9 mm EGPRS, LTE Cat-M1, LTE Cat NB1 Tray
Telit Cinterion Hücresel Modüller
675Siparişte
Min.: 1
Çoklu.: 1

23 dBm I2C, SPI, UART, USB 3.4 VDC 4.2 VDC - 40 C + 85 C 28.2 mm x 28.2 mm x 2.2 mm LTE Tray
Quectel Hücresel Modüller Cat 1bis + 2G, 8M, w/o GNSS, w/ BT4.2, EMEA/ Australia/ New Zealand 95Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1
EC200 mPCIe Tray
Telit Cinterion Hücresel Modüller CMB100A0-Certified Module Board-CAT4
534Siparişte
Min.: 1
Çoklu.: 1
200 mW UART, USB 1.8 V 5.5 V - 40 C + 85 C 36 mm X 30 mm X 5.5 mm LTE, 2G/3G/5G Tray
M5Stack Hücresel Modüller COM.LTE(4G) is a stackable multifunctional LTE communication module
98Beklenen 12.08.2026
Min.: 1
Çoklu.: 1

MODULE UART 5 V 12 V 54.2 mm x 54.2 mm x 13.2 mm Bulk
Telit Cinterion Hücresel Modüller LE910C1-NFD miniPCIe V3 25.21.463
98Beklenen 28.08.2026
Min.: 1
Çoklu.: 1
200 mW I2C, SPI, UART, USB 3.4 VDC 4.2 VDC - 40 C + 85 C 28.2 mm x 28.2 mm x 2.2 mm 3G Tray
Telit Cinterion Hücresel Modüller
270Siparişte
Min.: 1
Çoklu.: 1

23 dBm I2C, SPI, UART, USB 3.4 VDC 4.2 VDC - 40 C + 85 C 28.2 mm x 28.2 mm x 2.2 mm LTE Tray
HMS Networks Hücresel Modüller Anybus Wireless Bolt LTE 4G LTE(Color: White, "Sunbolt")

Anybus Wireless Ethernet 11 V 33 V - 40 C + 65 C 68 mm x 75 mm Bulk
Telit Cinterion Hücresel Modüller
178Siparişte
Min.: 1
Çoklu.: 1

USB 3.1 V 3.5 V - 40 C + 85 C 42 mm x 30 mm x 2.3 mm Tray
Telit Cinterion Hücresel Modüller
18Beklenen 1.09.2026
Min.: 1
Çoklu.: 1

23 dBm, 26 dBm, 29 dBm USB - 40 C + 85 C 52 mm x 30 mm x 2.25 mm Tray
Telit Cinterion Hücresel Modüller LE910C1-WWX miniPCIe 25.30.103
100Siparişte
Min.: 1
Çoklu.: 1
UART, USB 3.1 VDC 3.6 VDC - 40 C + 85 C Card Edge Connector 28.2 mm x 28.2 mm x 2.2 mm 2G, 3G Tray
Telit Cinterion Hücresel Modüller LE910C4-WWX miniPCIe 25.30.503 SIMH
100Siparişte
Min.: 1
Çoklu.: 1
LE910C4-WWX UART, USB 3.1 VDC 3.6 VDC - 40 C + 85 C U.FL 28.2 mm x 28.2 mm x 2.2 mm 2G, 3G Tray
Telit Cinterion Hücresel Modüller LE910Q1-WW 52.00.101
354Siparişte
Min.: 1
Çoklu.: 1
200 mW I2C, SPI, UART, USB 3.4 VDC 4.2 VDC - 40 C + 85 C 28.2 mm x 28.2 mm x 2.6 mm Cellular, LTE Tray
Telit Cinterion Hücresel Modüller
270Beklenen 11.08.2026
Min.: 1
Çoklu.: 1

23 dBm I2C, SPI, UART, USB 3.4 VDC 4.2 VDC - 40 C + 85 C 28.2 mm x 28.2 mm x 2.2 mm LTE Tray
Telit Cinterion Hücresel Modüller
260Siparişte
Min.: 1
Çoklu.: 1

23 dBm I2C, UART, USB 3.4 VDC 4.2 VDC - 40 C + 85 C 28.2 mm x 28.2 mm x 2.6 mm LTE Tray
Telit Cinterion Hücresel Modüller
693Siparişte
Min.: 1
Çoklu.: 1

23 dBm I2C, UART, USB 3.4 VDC 4.2 VDC - 40 C + 85 C 28.2 mm x 28.2 mm x 2.6 mm LTE Tray
Telit Cinterion Hücresel Modüller LN920A6-WW M.2 HW1.1 40.00.002 68Stokta Var
20Siparişte
Min.: 1
Çoklu.: 1
40 MHz USB 3.1 V 3.6 V - 40 C + 85 C 30 mm x 42 mm x 2.4 mm LTE Tray
Telit Cinterion Hücresel Modüller MV32-W-A
50Siparişte
Min.: 1
Çoklu.: 1
USB - 40 C + 85 C MHF 30 mm x 42 mm x 2.6 mm LTE, 5G Tray
Quectel Hücresel Modüller
263Siparişte
Min.: 1
Çoklu.: 1

Tray
Telit Cinterion Hücresel Modüller FN990A28 M.2 - 45.00.105 Teslimat Süresi 8 Hafta
Min.: 1
Çoklu.: 1
120 MHz USB - 40 C + 85 C RF 30 mm x 52 mm x 2.25 mm LTE, 4G Tray
Telit Cinterion Hücresel Modüller FN990A40 M.2 - 45.00.015 Teslimat Süresi 9 Hafta
Min.: 1
Çoklu.: 1
200 MHz - 29 dBm PCIe, USB - 40 C + 85 C RF 30 mm x 52 mm x 2.25 mm LTE, 4G Tray
DFRobot Hücresel Modüller Gravity: Air780E 4G IoT CAT1 Communication Module For China, India, SEA (Raspberry Pi / LattePanda Compatible)
Stokta Yok
Min.: 1
Çoklu.: 1

I2C, UART, USB 5 V 12 V - 40 C + 85 C 42 mm x 37 mm Bulk