Saat Ara Belleği

 Saat Ara Belleği
Clock Buffers are in stock with same-day shipping at Mouser from industry leading manufacturers. Mouser is an authorized distributor for many clock buffer manufacturers including Analog Devices, Diodes Inc., Infineon, Microchip, onsemi, Renesas Electronics, Skyworks, Texas Instruments, & more.
More...

Please view our large selection of Clock Buffers below.
Sonuçlar: 1.912
Seçin Resim Parça Numarası Ürt. Açıklama Veri Sayfası Stok Durumu Fiyatlandırma (EUR) Tablodaki sonuçları sipariş verdiğiniz miktar uyarınca birim fiyata göre filtreleyin. Miktar RoHS ECAD Modeli Çıkış Sayısı Maksimum Çıkış Frekansı Yayılma Gecikmesi - Maks Çıkış Tipi Paket / Kasa Giriş Tipi Maksimum Giriş Frekansı Besleme Voltajı - Min Besleme Voltajı - Maks Seri Minimum Çalışma Sıcaklığı Maksimum Çalışma Sıcaklığı
Texas Instruments Saat Ara Belleği 6-channel output LVC MOS 1.8-V buffer 14 10Stokta Var
6.000Beklenen 13.08.2026
Min.: 1
Çoklu.: 1
: 3.000

6 Output 250 MHz 2.2 ns LVCMOS TSSOP-14 LVCMOS 250 MHz 1.71 V 3.465 V LMK1C1106 - 40 C + 125 C
Texas Instruments Saat Ara Belleği 4-channel output LVD S 1.8-V 2.5-V and L LMK1D1204PRHDT 20Stokta Var
3.000Beklenen 18.09.2026
Min.: 1
Çoklu.: 1
: 3.000

575 ps LVDS VQFN-28 HCSL, LP-HCSL, LVCMOS, LVDS, LVPECL 1.71 V 3.465 V LMK1D1204P - 40 C + 105 C
Texas Instruments Saat Ara Belleği 4-channel output LVD S 1.8-V 2.5-V and L LMK1D1204PRHDR 137Stokta Var
250Beklenen 20.08.2026
Min.: 1
Çoklu.: 1
: 250

575 ps LVDS VQFN-28 HCSL, LP-HCSL, LVCMOS, LVDS, LVPECL 1.71 V 3.465 V LMK1D1204P - 40 C + 105 C
Texas Instruments Saat Ara Belleği 8-channel output LVD S 1.8-V 2.5-V and L LMK1D1208RHDT 35Stokta Var
3.000Siparişte
Min.: 1
Çoklu.: 1
: 3.000

14 Output 2 GHz 575 ps LVDS VQFN-28 Differential 250 MHz 1.71 V 3.465 V LMK1D1208 - 40 C + 105 C
Texas Instruments Saat Ara Belleği Low Additive Jitter LVDS Buffer, VQFN-28 125Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1
: 250

4 Output 2 GHz 575 ps LVDS VQFN-28 HCSL, LP-HCSL, LVCMOS, LVDS, LVPECL 2 GHz 1.71 V 3.465 V LMK1D2104 - 40 C + 105 C
Texas Instruments Saat Ara Belleği LVDS Clock A 595-SN6 5LVDS104DR A 595-SN A 595-SN65LVDS104DR 85Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1

4 Output 4.2 ns 400 MHz 3 V 3.6 V SN65LVDS104 - 40 C + 85 C
Texas Instruments Saat Ara Belleği LVDS Clock A 595-SN6 5LVDS104PWR A 595-S A 595-SN65LVDS104PWR 281Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1

4 Output 4.2 ns 400 MHz 3 V 3.6 V SN65LVDS104 - 40 C + 85 C
Texas Instruments Saat Ara Belleği 1:4 LVDS Clock Fanou t Buffer ALT 595-SN ALT 595-SN65LVDS104PW 132Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1

4 Output 4.2 ns 400 MHz 3 V 3.6 V SN65LVDS104 - 40 C + 85 C
Texas Instruments Saat Ara Belleği LVDS Clock A 595-SN6 5LVDS105PWR A 595-S A 595-SN65LVDS105PWR 124Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1

4 Output 4.2 ns 400 MHz 3 V 3.6 V SN65LVDS105 - 40 C + 85 C
Texas Instruments Saat Ara Belleği 1:8 LVDS Clock Fanou t Buffer A 595-SN65 A 595-SN65LVDS108DBTR 74Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1

8 Output 4.5 ns 400 MHz 3 V 3.6 V SN65LVDS108 - 40 C + 85 C
Texas Instruments Saat Ara Belleği 1:16 LVDS Clock Fano ut Buffer A 595-SN6 A 595-SN65LVDS116DGGR 13Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1

16 Output 4.7 ns 400 MHz 3 V 3.6 V SN65LVDS116 - 40 C + 85 C

Texas Instruments Saat Ara Belleği 3.3V PECL 1:2 Fanout Buffer A 595-SN65LV A 595-SN65LVEL11DGKR 132Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1

2 Output 350 ps ELC, PECL VSSOP-8 PECL, ECL 2.9 GHz 2.375 V 3.8 V SN65LVEL11 - 40 C + 85 C

Texas Instruments Saat Ara Belleği PECL/ECL 1:2 Fanout Buffer A 595-SN65LVE A 595-SN65LVEP11DGKR 74Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1

2 Output 300 ps ECL/PECL VSSOP-8 PECL, ECL 3.8 GHz 2.375 V 3.8 V SN65LVEP11 - 40 C + 85 C
Diodes Incorporated Saat Ara Belleği Diff-to-LVCMOS/LVTTL Translator, AECQ-10 346Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1
: 2.500

1 Output 360 MHz 2.5 ns LVCMOS, LVTTL SOIC-Wide-8 Differential 2.375 V 3.6 V PI6C49CB01Q - 40 C + 85 C
Skyworks Solutions, Inc. Saat Ara Belleği 1:8 low-power PCIe fan-out/zero-delay buffer (DB800ZL) 117Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1

8 Output 0 ps Differential QFN-48 Differential 150 MHz 3.135 V 3.465 V SI53108 - 40 C + 85 C
Skyworks Solutions, Inc. Saat Ara Belleği 1:12 low-power PCIe fan-out/zero-delay buffer (DB1200ZL) 182Stokta Var
520Beklenen 1.04.2027
Min.: 1
Çoklu.: 1

12 Output Differential QFN-64 Differential 150 MHz 3.135 V 3.465 V Si53112 - 40 C + 85 C
Skyworks Solutions, Inc. Saat Ara Belleği PCI-express Gen1/2/3 1:6 fan-out buffer 167Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1

6 Output 100 MHz QFN-32 210 MHz 3.135 V 3.465 V SI53156 - 40 C + 85 C
Skyworks Solutions, Inc. Saat Ara Belleği PCI-express Gen1/2/3/4 1:4 fan-out buffer 312Stokta Var
490Beklenen 10.12.2026
Min.: 1
Çoklu.: 1

4 Output 100 MHz Differential QFN-32 Clock 200 MHz 1.425 V 1.89 V Si53204 - 40 C + 85 C
Skyworks Solutions, Inc. Saat Ara Belleği 1:8 LVCMOS low-jitter clock buffer 491Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1
: 2.500

8 Output 4 ns LVCMOS QFN-24 200 MHz 1.71 V 3.63 V SI5330F - 40 C + 85 C


Diodes Incorporated Saat Ara Belleği 1:4 HCSL Buffer 46Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1

Texas Instruments Saat Ara Belleği 3V BLVDS 1-6 Clock B uffer/Bus Tnscvr A A 926-DS92CK16TMTCXNPB 132Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1

6 Output 125 MHz 3.8 ns LVCMOS TSSOP-24 LVDS, LVTTL 125 MHz 3 V 3.6 V DS92CK16 - 40 C + 85 C
Texas Instruments Saat Ara Belleği 75-MHz dual clock bu ffer 8-WSON -40 to A 926-LMH2180SDE/NOPB 562Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1
: 1.000

2 Output 78 MHz WSON-8 78 MHz 2.4 V 5 V LMH2180 - 40 C + 85 C
Texas Instruments Saat Ara Belleği 75-MHz dual clock bu ffer 8-WSON -40 to A 926-LMH2180SD/NOPB 6Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1
: 250

2 Output 78 MHz WSON-8 78 MHz 2.4 V 5 V LMH2180 - 40 C + 85 C
Texas Instruments Saat Ara Belleği Ult-lo Jtr LVCMOS Fa nout Bfr/Lev Trans A 926-LMK00105SQE/NOPB 31Stokta Var
3.000Beklenen 18.09.2026
Min.: 1
Çoklu.: 1
: 1.000

5 Output 200 MHz 2.8 ns LVCMOS WQFN-24 LVCMOS 200 MHz 2.375 V 3.45 V LMK00105 - 40 C + 85 C
Microchip Technology Saat Ara Belleği Low-Power, 1MHz to 150MHz, 1:3 Fanout Buffer 1.490Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1

3 Output 150 MHz LVCMOS SOT-23-6 LVCMOS 150 MHz 1.62 V 3.63 V PL133-37 0 C + 70 C