Saat Ara Belleği

 Saat Ara Belleği
Clock Buffers are in stock with same-day shipping at Mouser from industry leading manufacturers. Mouser is an authorized distributor for many clock buffer manufacturers including Analog Devices, Diodes Inc., Infineon, Microchip, onsemi, Renesas Electronics, Skyworks, Texas Instruments, & more.
More...

Please view our large selection of Clock Buffers below.
Sonuçlar: 1.912
Seçin Resim Parça Numarası Ürt. Açıklama Veri Sayfası Stok Durumu Fiyatlandırma (EUR) Tablodaki sonuçları sipariş verdiğiniz miktar uyarınca birim fiyata göre filtreleyin. Miktar RoHS ECAD Modeli Çıkış Sayısı Maksimum Çıkış Frekansı Yayılma Gecikmesi - Maks Çıkış Tipi Paket / Kasa Giriş Tipi Maksimum Giriş Frekansı Besleme Voltajı - Min Besleme Voltajı - Maks Seri Minimum Çalışma Sıcaklığı Maksimum Çalışma Sıcaklığı

onsemi Saat Ara Belleği Clock / Data Multiplexer, 2.5 V / 3.3 V Dual 2:1 Differential, with LVPECL Out 39Stokta Var
1.000Beklenen 5.08.2027
Min.: 1
Çoklu.: 1
: 1.000

2 Output 400 ps QFN-32 2.5 GHz 2.375 V 3.6 V NB6L56 - 40 C + 85 C

onsemi Saat Ara Belleği 2.5/3.3V, 1:8 CML Fanout 141Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1

8 Output 250 ps QFN-32 8 GHz 2.375 V 3.6 V NB7L1008M - 40 C + 85 C

onsemi Saat Ara Belleği Clock / Data CML Fanout Buffer, 1:4 Differential, 1.8 V / 2.5 V / 3.3 V, 8 GHz, 14 Gbps 20Stokta Var
1.100Siparişte
Min.: 1
Çoklu.: 1
Maks.: 110
: 100

4 Output 225 ps QFN-16 8.5 GHz 1.71 V 3.6 V NB7VQ14M - 40 C + 85 C
Texas Instruments Saat Ara Belleği 75-MHz dual clock bu ffer 8-DSBGA A 926- A 926-LMH2180TMX/NOPB 169Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1
: 250

2 Output 78 MHz DSBGA-8 78 MHz 2.4 V 5 V LMH2180 - 40 C + 85 C
Texas Instruments Saat Ara Belleği 1.6-GHz high perform ance clock buffer d A 926-LMK01020ISQ/NOPB 76Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1
: 250

8 Output 2.25 ns 1.6 GHz 3.15 V 3.45 V LMK01020 - 40 C + 85 C
Renesas Electronics Saat Ara Belleği 3.3V PLL ZERO DELAY CLOCK BUFFER 43Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1

5 Output 0 ps SOIC-8 3 V 3.6 V 2305 0 C + 70 C
Renesas Electronics Saat Ara Belleği 3.3V PLL ZERO DELAY CLOCK BUFFER 170Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1

5 Output 133 MHz 0 ps LVCMOS SOIC-8 LVCMOS 3 V 3.6 V 2305-1 - 40 C + 85 C
Renesas Electronics Saat Ara Belleği 3.3V PLL ZERO DELAY CLOCK BUFFER 946Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1

5 Output 0 ps SOIC-8 3 V 3.6 V 2305 0 C + 70 C
Renesas Electronics Saat Ara Belleği 3.3V PLL ZERO DELAY CLOCK BUFFER 726Stokta Var
1.358Siparişte
Min.: 1
Çoklu.: 1

5 Output 133 MHz 0 ps SOIC-8 3 V 3.6 V 2305 - 40 C + 85 C
Renesas Electronics Saat Ara Belleği 3.3V PLL ZERO DELAY CLOCK BUFFER 655Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1

5 Output 0 ps SOIC-8 3 V 3.6 V 2305A 0 C + 70 C
Renesas Electronics Saat Ara Belleği 3.3V PLL ZERO DELAY CLOCK BUFFER 115Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1

5 Output 133 MHz LVCMOS SOIC-8 LVCMOS 133 MHz 3 V 3.6 V 2305A 0 C + 70 C
Renesas Electronics Saat Ara Belleği 3.3V PLL ZERO DELAY CLOCK BUFFER 11Stokta Var
1.164Beklenen 11.09.2026
Min.: 1
Çoklu.: 1

5 Output SOIC-8 3 V 3.6 V 2305B 0 C + 70 C
Renesas Electronics Saat Ara Belleği 3.3V PLL ZERO DELAY CLOCK BUFFER 14Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1

5 Output 133 MHz 0 ps SOIC-8 3 V 3.6 V 2305B - 40 C + 85 C
Renesas Electronics Saat Ara Belleği 3.3V ZD CLK BUFFER 628Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1

5 Output 133.33 MHz 8.7 ns SOIC-8 133.33 MHz 3 V 3.6 V 2305NZ 0 C + 70 C

Renesas Electronics Saat Ara Belleği 3.3V PLL ZERO DELAY CLOCK BUFFER 601Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1

9 Output 0 ps SOIC-16 3 V 3.6 V 2309-1HDC 0 C + 70 C

Renesas Electronics Saat Ara Belleği 3.3V PLL ZERO DELAY CLOCK BUFFER 376Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1

9 Output 133 MHz 0 ps LVCMOS TSSOP-16 LVCMOS 3 V 3.6 V 2309 - 40 C + 85 C

Renesas Electronics Saat Ara Belleği 3.3V PLL ZERO DELAY CLOCK BUFFER 537Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1
: 2.500

9 Output 0 ps TSSOP-16 3 V 3.6 V 2309-1HPG - 40 C + 85 C

Renesas Electronics Saat Ara Belleği Fan Out Buffer 178Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1

9 Output 8.7 ns TSSOP-16 133.33 MHz 3 V 3.6 V 2309NZ-1HP 0 C + 70 C
Renesas Electronics Saat Ara Belleği 3.3V CLOCK BUFFER SPREAD SPECTRUM 2Stokta Var
776Beklenen 3.09.2026
Min.: 1
Çoklu.: 1

5 Output 200 MHz 0 ps LVCMOS SOIC-8 LVCMOS 3 V 3.6 V 23S05E-1DC 0 C + 70 C
Renesas Electronics Saat Ara Belleği 3.3V CLOCK BUFFER SPREAD SPECTRUM 53Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1
: 3.000

5 Output 0 ps SOIC-8 3 V 3.6 V 23S05E-1DC 0 C + 70 C
Renesas Electronics Saat Ara Belleği Low Skew 1 to 4 50fs 50ps 200 MHz 190Stokta Var
3.000Beklenen 25.09.2026
Min.: 1
Çoklu.: 1
: 3.000

4 Output 4.5 ns 200 MHz 1.71 V 3.465 V 524S - 40 C + 105 C
Renesas Electronics Saat Ara Belleği Low Skew 1 to 4 50fs 50ps 200MHz 115Stokta Var
485Beklenen 11.08.2026
Min.: 1
Çoklu.: 1

4 Output 200 MHz 4.5 ns Clock SOIC-8 Clock 200 MHz 1.71 V 3.465 V 551S - 40 C + 105 C
Renesas Electronics Saat Ara Belleği Low Skew 2-in MUX 1 to 8 Saat Ara Belleği 15Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1

8 Output 3.5 ns 200 MHz 1.71 V 3.465 V 552-02S - 40 C + 105 C
Renesas Electronics Saat Ara Belleği Low Skew 2-in MUX 1 to 8 Saat Ara Belleği 66Stokta Var
4.000Beklenen 13.12.2027
Min.: 1
Çoklu.: 1
: 4.000

552-02S

Renesas Electronics Saat Ara Belleği Low Skew 2-in MUX 1 to 8 Saat Ara Belleği 383Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1

8 Output 3.5 ns 200 MHz 1.71 V 3.465 V 552-02S - 40 C + 105 C