Veri Dönüştürme IC Geliştirme Araçları

Sonuçlar: 596
Seçin Resim Parça Numarası Ürt. Açıklama Veri Sayfası Stok Durumu Fiyatlandırma (EUR) Tablodaki sonuçları sipariş verdiğiniz miktar uyarınca birim fiyata göre filtreleyin. Miktar RoHS Ürün Tip Araç Şunun Değerlendirilmesi İçindir İşletim Besleme Voltajı Vasıf Paketleme
Analog Devices Veri Dönüştürme IC Geliştirme Araçları Evaluation control board
6Stokta Var
139,19 €
Min.: 1
Çoklu.: 1
Evaluation Boards ADC AD7656-1 4.75 V to 16.5 V Bulk


Analog Devices Veri Dönüştürme IC Geliştirme Araçları Eval board 4 ch 250ksps 16bit ADC IC
6Stokta Var
139,19 €
Min.: 1
Çoklu.: 1
Evaluation Boards ADC AD7682 2.5 V to 5.5 V Bulk
Analog Devices Veri Dönüştürme IC Geliştirme Araçları Eval Board for ADAU1962A
1Stokta Var
817,51 €
Min.: 1
Çoklu.: 1
Evaluation Boards DAC ADAU1962A 12 V Bulk
Analog Devices / Maxim Integrated Veri Dönüştürme IC Geliştirme Araçları Eval Syst MAX1231B (12-Bit 300ksps ADCs
2Stokta Var
343,48 €
335,87 €
334,89 €
Min.: 1
Çoklu.: 1
Evaluation Systems ADC MAX1231 3 V Bulk

Analog Devices Veri Dönüştürme IC Geliştirme Araçları LTC1606ACG Demoboard - 16-Bit, 250ksps A
6Stokta Var
142,71 €
Min.: 1
Çoklu.: 1
Demonstration Boards ADC LTC1606ACG 7 V to 9 V Bulk
Analog Devices Veri Dönüştürme IC Geliştirme Araçları LTC2157-14: 14-bit, 250Msps, 1.8V Dual A
3Stokta Var
272,99 €
Min.: 1
Çoklu.: 1
Demonstration Boards ADC LTC2157-14 3 V to 6 V Bulk


Analog Devices Veri Dönüştürme IC Geliştirme Araçları LTC2662-16 Demo Board - 16-Bit 5-Channel
5Stokta Var
135,14 €
Min.: 1
Çoklu.: 1
Demonstration Boards DAC LTC2662 Bulk
Analog Devices Veri Dönüştürme IC Geliştirme Araçları LTC2672-16 Demo Board - 16-Bit 5-Channel
5Stokta Var
136,51 €
Min.: 1
Çoklu.: 1
Evaluation Boards DAC LTC2672 2.1 V to 5.5 V Bulk
Analog Devices Veri Dönüştürme IC Geliştirme Araçları evaluation board i.c.
6Stokta Var
139,19 €
Min.: 1
Çoklu.: 1
Evaluation Boards DAC AD5360 5 V Bulk


Analog Devices / Maxim Integrated Veri Dönüştürme IC Geliştirme Araçları High-Speed Octal Pin Electronics Driver
2Stokta Var
445,46 €
435,59 €
434,32 €
Min.: 1
Çoklu.: 1
Evaluation Kits DAC MAX32007 Bulk

Analog Devices / Maxim Integrated Veri Dönüştürme IC Geliştirme Araçları Eval Kit MAX5216 (14-/16-Bit, Low-Power,
5Stokta Var
165,75 €
Min.: 1
Çoklu.: 1
Evaluation Boards DAC MAX5216 2.7 V to 5.25 V Bulk
Soldered Veri Dönüştürme IC Geliştirme Araçları ADC 16-bit ADS1115 4-channel with PGA breakout 157Stokta Var
150Beklenen 12.02.2027
10,15 €
8,98 €
Min.: 1
Çoklu.: 1
Breakout Boards ADC ADS1115 3.3 V Bulk
Analog Devices Veri Dönüştürme IC Geliştirme Araçları Eval Bd for AD9680-820(up to 1GHz input)
Bu ürünün Amerika Birleşik Devletleri'nden ihraç edilmesi için ek belgeler gerekebilir.
1Stokta Var
944,99 €
924,04 €
Min.: 1
Çoklu.: 1
Bulk
Analog Devices Veri Dönüştürme IC Geliştirme Araçları EVALUATION BOARD - TSSOP
7Stokta Var
82,95 €
Min.: 1
Çoklu.: 1
Evaluation Boards DAC AD5668 2.7 V to 5.5 V Bulk
Analog Devices Veri Dönüştürme IC Geliştirme Araçları Evaluation Board
4Stokta Var
204,74 €
Min.: 1
Çoklu.: 1
Evaluation Boards DAC AD5770R Bulk
Analog Devices Veri Dönüştürme IC Geliştirme Araçları 24-Bit, 250 kSPS, Sigma-Delta ADC with 20 s Settling and True Rail-to-Rail Buffers
5Stokta Var
121,49 €
Min.: 1
Çoklu.: 1
Evaluation Boards ADC AD7175-2 5.5 V Bulk
Analog Devices / Maxim Integrated Veri Dönüştürme IC Geliştirme Araçları MAX11259PMB1# peripheral module
6Stokta Var
117,99 €
Min.: 1
Çoklu.: 1
Bulk
Analog Devices / Maxim Integrated Veri Dönüştürme IC Geliştirme Araçları EV KIT FOR MAX11300 12B, 20 PORT Configu
5Stokta Var
136,73 €
Min.: 1
Çoklu.: 1
Bulk
Analog Devices / Maxim Integrated Veri Dönüştürme IC Geliştirme Araçları Eval Kit MAX31855 (Cold-Junction Compens
6Stokta Var
136,73 €
Min.: 1
Çoklu.: 1
Evaluation Kits Thermocouple to Digital Converters MAX31855 5 V Bulk

Analog Devices / Maxim Integrated Veri Dönüştürme IC Geliştirme Araçları Evaluation kit for MAX5112 and MAX5113,
6Stokta Var
103,60 €
Min.: 1
Çoklu.: 1
Bulk
Texas Instruments Veri Dönüştürme IC Geliştirme Araçları ADS122S14 and MSPM0G 1507 evaluation mod 3Stokta Var
222,48 €
Min.: 1
Çoklu.: 1
Maks.: 5
Evaluation Modules Delta-Sigma ADC ADS122S14, MSPM0G1507 Bulk
DFRobot Veri Dönüştürme IC Geliştirme Araçları Gravity: 0-10V 15-Bit Dual-Channel High-Precision ADC Module for Arduino / Raspberry Pi / ESP32 174Stokta Var
63Siparişte
11,09 €
Min.: 1
Çoklu.: 1
Development Kits ADS1115 3.3 V to 5 V Bulk
Texas Instruments Veri Dönüştürme IC Geliştirme Araçları ADS8681W evaluation module 15Stokta Var
279,49 €
Min.: 1
Çoklu.: 1
Maks.: 5
Evaluation Modules SAR ADC ADS8681W 6 V to 9 V Bulk
Texas Instruments Veri Dönüştürme IC Geliştirme Araçları ADS9212 evaluation m odule 9Stokta Var
279,49 €
Min.: 1
Çoklu.: 1
Maks.: 5
Evaluation Modules SAR ADC ADS9212 Bulk
Texas Instruments Veri Dönüştürme IC Geliştirme Araçları AFE11612-SEP evaluat ion module for 12-b 6Stokta Var
1.773,04 €
Min.: 1
Çoklu.: 1
Maks.: 5
Analog Front End - AFE Bulk