Film Capacitors

KEMET Film Capacitors are available as a complete line of power film and paper capacitors, available in both surface-mount and through-hole form factors. These devices are designed for use in all types of electronic equipment in various industries. KEMET Film Capacitors are ideal for power and alternative energy, industrial, telecommunications, automotive, military, medical, and consumer electronics.

Sonuçlar: 2.248
Seçin Resim Parça Numarası Ürt. Açıklama Veri Sayfası Stok Durumu Fiyatlandırma (EUR) Tablodaki sonuçları sipariş verdiğiniz miktar uyarınca birim fiyata göre filtreleyin. Miktar RoHS Ürün Tipi Ürün Sonlandırma Stili Kapasitans Tolerans Voltaj Değer DC Voltaj Değeri AC
KEMET Güvenlik Kondansatörleri 275vac 2.2uF 10% 971Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1

Safety Capacitors Safety Film Capacitors Radial 2.2 uF 10 % 560 VDC 275 VAC
KEMET Film Kondansatörleri 63V 22uF 10% LS=27.5mm 252Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1

Film Capacitors General Film Capacitors Radial 22 uF 10 % 63 VDC 40 VAC
KEMET Film Kondansatörleri 600V 30uF LS=37.5mm 5% 75Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1

Film Capacitors DC Link Film Capacitors Radial 30 uF 5 % 600 VDC
KEMET Film Kondansatörleri 250V 62 uF 105C 10% 4 Pin LS=52.5 mm AEC-Q200 86Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1

Film Capacitors AC and Pulse Film Capacitors Radial 62 uF 10 % 250 VDC
KEMET Film Kondansatörleri 700V 6 uF 105C 10% AEC-Q200 284Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1

Film Capacitors High Reliability Capacitors Radial 6 uF 10 % 700 VDC 350 VAC
KEMET Film Kondansatörleri 1200volts 0.47uF 125Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1

Film Capacitors Power Factor Correction Film Capacitors Lug 470 nF 5 % 1.2 kVDC 630 VAC
KEMET Güvenlik Kondansatörleri 310 VAC 630 VDC 0.1uF 20% 3.028Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1
Maks.: 4.000

Safety Capacitors Safety Film Capacitors Radial 100 nF 20 % 630 VDC 310 VAC
KEMET Güvenlik Kondansatörleri 275volts 0.1uF 20% 5.085Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1

Safety Capacitors Safety Film Capacitors Radial 100 nF 20 % 560 VDC 275 VAC
KEMET Güvenlik Kondansatörleri 275vac 0.1uF 10% 11.439Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1
Maks.: 8.000

Safety Capacitors Safety Film Capacitors Radial 100 nF 10 % 560 VDC 275 VAC
KEMET Film Kondansatörleri 100V 1.5 uF 105C 10% 2 Pin LS=10 mm AEC-Q200 2.725Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1
Maks.: 3.000

Film Capacitors General Film Capacitors Radial 1.5 uF 10 % 100 VDC 63 VAC
KEMET C4BTHBX4500ZA0J
KEMET Film Kondansatörleri 600Volts 5 uF 70C 5% LS=25.5mm 36Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1

Film Capacitors Power Factor Correction Film Capacitors Lug 5 uF 5 % 600 VDC 330 VAC
KEMET Film Kondansatörleri 400V 15uF LS=37.5mm 5% 92Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1

Film Capacitors General Film Capacitors Radial 15 uF 5 % 400 VDC 250 VAC
KEMET Güvenlik Kondansatörleri 300vac 0.022uF 20% Y2/X1 15mm 2Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1

Safety Capacitors Safety Film Capacitors Radial 22 nF 20 % 1 kVDC 300 VAC
KEMET Film Kondansatörleri 400vdc .015uF 5% Poly Stacked 7.5mm 5Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1
Maks.: 3.000

Film Capacitors General Film Capacitors Radial 15 nF 5 % 400 VDC 200 VAC
KEMET Güvenlik Kondansatörleri 275volts 0.47uF 10% 3Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1

Safety Capacitors Safety Film Capacitors Radial 470 nF 10 % 560 VDC 275 VAC
KEMET Film Kondansatörleri 500V 12.5 uF 105C 10% 2 Pin LS=27.5 mm AEC-Q200 11.364Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1
Maks.: 384

Film Capacitors DC Link Film Capacitors Radial 12.5 uF 10 % 500 VDC
KEMET Film Kondansatörleri 500V 70 uF 105C 10% 4 Pin LS=37.5 mm AEC-Q200 2.165Stokta Var
72Beklenen 4.09.2026
Min.: 1
Çoklu.: 1
Maks.: 144

Film Capacitors DC Link Film Capacitors Radial 70 uF 10 % 500 VDC
KEMET Film Kondansatörleri 500V 90 uF 105C 10% 4 Pin LS=37.5 mm AEC-Q200 1.404Stokta Var
1.020Beklenen 25.09.2026
Min.: 1
Çoklu.: 1
Maks.: 60

Film Capacitors DC Link Film Capacitors Radial 90 uF 10 % 500 VDC
KEMET Film Kondansatörleri 700V 5uF LS=37.5mm 5% 128Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1
Film Capacitors General Film Capacitors Radial 5 uF 5 % 700 VDC 400 VAC
KEMET C4BTMBX5100ZBNK
KEMET Film Kondansatörleri 850V 10uF Peak Curr=677A 10% 161Stokta Var
105Beklenen 25.12.2026
Min.: 1
Çoklu.: 1
Maks.: 42

Film Capacitors Power Factor Correction Film Capacitors Lug 10 uF 10 % 850 VDC 450 VAC
KEMET Motor Çalıştırma Kondansatörleri ve Motor Sürme Kondansatörleri 470V 10uF 5%
256Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1
Maks.: 172

Motor Capacitors Motor Run Capacitors Wire Lead 10 uF 5 % 470 VAC
KEMET Film Kondansatörleri 500V 15 uF 105C 10% 4 Pin LS=52.5 mm AEC-Q200 188Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1

Film Capacitors AC and Pulse Film Capacitors Radial 15 uF 10 % 500 VDC
KEMET Film Kondansatörleri 600V 33 uF 105C 10% 4 Pin LS=37.5 mm AEC-Q200 348Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1

Film Capacitors AC and Pulse Film Capacitors Radial 3.3 uF 10 % 600 VDC
KEMET Film Kondansatörleri 650V 20 uF 105C 5% 4 Pin LS=37.5 mm AEC-Q200 778Stokta Var
290Beklenen 2.10.2026
Min.: 1
Çoklu.: 1
Maks.: 232

Film Capacitors DC Link Film Capacitors Radial 20 uF 5 % 650 VDC
KEMET Film Kondansatörleri 800V 100 uF 105C 5% 4 Pin LS=52.5 mm AEC-Q200 595Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1
Maks.: 36

Film Capacitors DC Link Film Capacitors Radial 100 uF 5 % 800 VDC