Veri Dönüştürme IC Geliştirme Araçları

Sonuçlar: 1.889
Seçin Resim Parça Numarası Ürt. Açıklama Veri Sayfası Stok Durumu Fiyatlandırma (EUR) Tablodaki sonuçları sipariş verdiğiniz miktar uyarınca birim fiyata göre filtreleyin. Miktar RoHS Ürün Tip Araç Şunun Değerlendirilmesi İçindir İşletim Besleme Voltajı Vasıf Paketleme
SparkFun Veri Dönüştürme IC Geliştirme Araçları I2C DAC Breakout - MCP4725 360Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1

Analog Devices Veri Dönüştürme IC Geliştirme Araçları Electrical Impedance Platform forEIT/EIS 1Stokta Var
9Beklenen 5.08.2026
Min.: 1
Çoklu.: 1

Development Platforms Bulk

NXP Semiconductors Veri Dönüştürme IC Geliştirme Araçları KITNAFE13388-EVB 2Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1
Hayır
Evaluation Boards Analog Front End - AFE NAFE13388
Analog Devices AD9648-125EBZ
Analog Devices Veri Dönüştürme IC Geliştirme Araçları 14Bit125MSPS Dual 1.8V ADC EvalBd. 1Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1

Evaluation Boards ADC AD9648 1.7 V to 1.9 V Bulk
Analog Devices DC2290A-F
Analog Devices Veri Dönüştürme IC Geliştirme Araçları LTC2385-16 Demo Board - 16-Bit, 5Msps SA 2Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1

Demonstration Boards ADC LTC2385-16 6 V Bulk
Analog Devices DC2425A-B
Analog Devices Veri Dönüştürme IC Geliştirme Araçları LTC2310-16 Demo Board - 16-Bit, 2Msps Tr 2Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1

Demonstration Boards ADC LTC2310-16 9.5 V Bulk
Analog Devices DC2795A-B
Analog Devices Veri Dönüştürme IC Geliştirme Araçları LTC1665 Demo Board 2Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1

Demonstration Boards DAC LTC1665 2.7 V to 5.5 V Bulk
Analog Devices EVAL-AD7767-2EDZ
Analog Devices Veri Dönüştürme IC Geliştirme Araçları Eval Board 24Bits, 32ksps, 114dB 6Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1

Evaluation Boards ADC AD7767 2.375 V to 2.625 V Bulk
Analog Devices EVAL-AD7991EBZ
Analog Devices Veri Dönüştürme IC Geliştirme Araçları Evaluation Control Board. 6Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1

Evaluation Boards ADC AD7991 2.7 V to 5.5 V Bulk
Analog Devices EVAL-AD7992EBZ
Analog Devices Veri Dönüştürme IC Geliştirme Araçları Evaluation Control Board. 5Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1

Evaluation Boards ADC AD7992 2.7 V to 5.5 V Bulk
Analog Devices / Maxim Integrated MAX35103EVKIT2#
Analog Devices / Maxim Integrated Veri Dönüştürme IC Geliştirme Araçları SMART VALVE REFERENCE BOARD 2Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1

Evaluation Kits Ultrasonic AFE MAX35103 Bulk
Analog Devices / Maxim Integrated MAX5318PMB#
Analog Devices / Maxim Integrated Veri Dönüştürme IC Geliştirme Araçları MAX5318PMB# peripheral module 6Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1

Bulk
Analog Devices / Maxim Integrated MAX5X05EVKIT#
Analog Devices / Maxim Integrated Veri Dönüştürme IC Geliştirme Araçları EV KIT FOR MAX5705 AND MAX5805 12 BIT SI 4Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1

Bulk
STMicroelectronics Veri Dönüştürme IC Geliştirme Araçları Evaluation board for ISOSD61L isolated sigma-delta converter 9Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1

Evaluation Boards ADC ISOSD61 5 V Bulk
Analog Devices Veri Dönüştürme IC Geliştirme Araçları Dual, 16-Bit, 2.8 GSPS, TxDAC+ Digital-to-Analog Converter
5Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1

Tray
Infineon Technologies AS8510 DEMOBOARD
Infineon Technologies Veri Dönüştürme IC Geliştirme Araçları AS8510 Demo Board 2Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1

Bulk
SparkFun Veri Dönüştürme IC Geliştirme Araçları TRRS 3.55mm Jack Breakout 9Stokta Var
60Beklenen 18.08.2026
Min.: 1
Çoklu.: 1

SparkFun Veri Dönüştürme IC Geliştirme Araçları A lot of the time you just need to add more analog inputs to solve a problem. It happens. The SparkFun Qwiic 12 Bit ADC can provide four channels of I2C controlled ADC input to your Qwiic enabled project. These channels can be used as single-ended in 50Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1
Hayır
Development Boards ADC ADS1015
Analog Devices Veri Dönüştürme IC Geliştirme Araçları HSDAQ sam FMC of WBAS Rx1.25GSPS;Tx2GSPS
16Siparişte
Min.: 1
Çoklu.: 1

Evaluation Boards ADC and DAC AD9144, AD9680 1.25 V, 2.5 V, 3.3 V Bulk
Digilent Veri Dönüştürme IC Geliştirme Araçları Zmod Digitizer 1430-125 Product Kit
16Beklenen 21.08.2026
Min.: 1
Çoklu.: 1

Carrier Boards ADC
Analog Devices Veri Dönüştürme IC Geliştirme Araçları AD9163 Eval board with Clock, PMT
4Beklenen 3.08.2026
Min.: 1
Çoklu.: 1

Evaluation Boards DAC AD9163 Bulk
Analog Devices Veri Dönüştürme IC Geliştirme Araçları Evaluation board for the AD9174
6Beklenen 2.10.2026
Min.: 1
Çoklu.: 1

Evaluation Boards DAC AD9174 Bulk
Analog Devices Veri Dönüştürme IC Geliştirme Araçları AD9176 Evaluation Board Kit Stokta Olmayan Ürün Teslimat Süresi 14 Hafta
Min.: 1
Çoklu.: 1

Evaluation Boards DAC AD9176 Bulk
Analog Devices Veri Dönüştürme IC Geliştirme Araçları FMC EVAL BOARD
4Siparişte
Min.: 1
Çoklu.: 1

Evaluation Boards DAC AD9744 Bulk
Analog Devices Veri Dönüştürme IC Geliştirme Araçları 500MHz 10bit Single DDS EB
4Beklenen 12.08.2026
Min.: 1
Çoklu.: 1

Evaluation Boards DAC AD9911 1.8 V, 3.3 V Bulk