Arayüz - CODEC'ler

Sonuçlar: 273
Seçin Resim Parça Numarası Ürt. Açıklama Veri Sayfası Stok Durumu Fiyatlandırma (EUR) Tablodaki sonuçları sipariş verdiğiniz miktar uyarınca birim fiyata göre filtreleyin. Miktar RoHS ECAD Modeli Ürün Tip Çözünürlük Dönüşüm Oranı Arayüz Türü ADC'lerin Sayısı DAC Sayısı Besleme Voltajı - Maks Besleme Voltajı - Min Minimum Çalışma Sıcaklığı Maksimum Çalışma Sıcaklığı Montaj Stili Paket / Kasa Vasıf Paketleme
Texas Instruments Arayüz - CODEC'ler Stereo Audio Codec A 595-PCM2902CDB A 59 A 595-PCM2902CDB 2.256Stokta Var
Kesilmiş Bant
12,98 €
10,25 €
9,57 €
8,83 €
Makara
7,59 €
Min.: 1
Çoklu.: 1
: 2.000
Audio CODECs Audio CODEC, Stereo 16 bit USB 2 DAC 5 V 5 V - 25 C + 85 C SMD/SMT SSOP-28 Reel, Cut Tape, MouseReel
Texas Instruments Arayüz - CODEC'ler 24B 96/192kHz Asynch ronous Stereo A 595 A 595-PCM3060PW 3.743Stokta Var
Kesilmiş Bant
4,93 €
3,76 €
3,47 €
3,14 €
Makara
2,70 €
Min.: 1
Çoklu.: 1
: 2.000
PCM CODECs Audio CODEC, Stereo 24 bit 192 kHz Serial (3-Wire SPI, 2-Wire I2C) 2 ADC 1 DAC 3.6 V, 5.5 V 2.7 V, 4.5 V - 25 C + 85 C SMD/SMT TSSOP-28 Reel, Cut Tape, MouseReel
Texas Instruments Arayüz - CODEC'ler Lo-Pwr Ster Codec fo r Port Aud/Teleph R R 595-T320AIC3101IRHBT 228Stokta Var
Kesilmiş Bant
9,22 €
7,52 €
7,09 €
7,07 €
Makara
7,06 €
Min.: 1
Çoklu.: 1
: 250
Audio CODECs Audio CODEC, Stereo 24 bit 96 kHz Serial (I2C) 2 ADC 2 DAC 3.6 V 1.1 V - 40 C + 85 C SMD/SMT VQFN-32 Reel, Cut Tape, MouseReel

Analog Devices Arayüz - CODEC'ler Low Latency, Noise and Power CODEC
4.484Stokta Var
Kesilmiş Bant
11,27 €
11,02 €
10,99 €
10,99 €
Min.: 1
Çoklu.: 1
Maks.: 3.587
24 bit SPI 3.63 V 1.71 V - 40 C + 85 C SMD/SMT WFBGA-36 Reel, Cut Tape
Analog Devices Arayüz - CODEC'ler 3ADCs 1DAC Lowpower codec with aud DSPs
3.523Stokta Var
Kesilmiş Bant
10,60 €
10,36 €
10,34 €
10,34 €
Min.: 1
Çoklu.: 1
Maks.: 2.818
Audio CODECs 24 bit I2C, SPI, UART 3 ADC 1 DAC 1.98 V 1.7 V - 40 C + 85 C SMD/SMT WLCSP-56 Reel, Cut Tape, MouseReel
Analog Devices Arayüz - CODEC'ler 4-ADC 8-DAC Audio codec w/on chip PLL
1.665Stokta Var
Kesilmiş Bant
14,59 €
11,56 €
10,80 €
9,99 €
Min.: 1
Çoklu.: 1
Maks.: 1.332
Audio CODECs Audio CODEC, Multi Channel 24 bit 192 kHz Serial 4 ADC 8 DAC 5 V 3.3 V - 40 C + 125 C SMD/SMT LQFP-48 AEC-Q100 Reel, Cut Tape, MouseReel
Texas Instruments Arayüz - CODEC'ler Automotive Low-Power 96kHz Mono Audio Co 1.475Stokta Var
Kesilmiş Bant
4,01 €
3,04 €
2,80 €
2,54 €
Makara
2,18 €
Min.: 1
Çoklu.: 1
: 3.000
Audio CODECs Mono 16 bit I2C 1 DAC 1.8 V, 3.3 V 1.8 V, 3.3 V - 40 C + 105 C SMD/SMT VQFN-32 AEC-Q100 Reel, Cut Tape, MouseReel
Texas Instruments Arayüz - CODEC'ler SNGL CH Codec Bandwi dth Indpendent 215Stokta Var
14,72 €
11,53 €
10,73 €
9,10 €
Min.: 1
Çoklu.: 1
Audio CODECs Audio CODEC, Mono 14 bit 25 kHz Serial 1 ADC 1 DAC 5.5 V 4.5 V - 40 C + 85 C SMD/SMT LQFP-64 Tray

Texas Instruments Arayüz - CODEC'ler Low-Pwr 4-channel CO DEC A 595-TLV320AIC A 595-TLV320AIC34IZASR 199Stokta Var
12,40 €
9,79 €
9,13 €
8,41 €
Min.: 1
Çoklu.: 1
PCM CODECs Audio CODEC, Low Power 24 bit 96 kHz Serial (I2C) 4 ADC 4 DAC 1.95 V, 3.6 V 1.85 V, 3 V - 40 C + 85 C SMD/SMT nFBGA-87 Tray
Texas Instruments Arayüz - CODEC'ler DUAL VOIP CODEC A 59 5-TLV320AIC22CPTR A A 595-TLV320AIC22CPTR 346Stokta Var
12,40 €
9,79 €
9,12 €
8,41 €
Min.: 1
Çoklu.: 1
VOIP CODECs CODEC, VoIP 16 bit 16 kHz Serial, I2C, SPI, VoIP 2 ADC 2 DAC 3.6 V 3 V - 40 C + 85 C SMD/SMT LQFP-48 Tray
Texas Instruments Arayüz - CODEC'ler Lo-Pwr Stereo Codec w/6 Inp 6 Otp A 595- A 595-TLV320AIC32IRHBR 220Stokta Var
Kesilmiş Bant
9,14 €
7,15 €
6,65 €
6,10 €
Makara
5,80 €
Min.: 1
Çoklu.: 1
: 250
Audio CODECs Audio CODEC, Stereo 24 bit 96 kHz Serial (I2C) 2 ADC 2 DAC 3.6 V 1.1 V - 40 C + 85 C SMD/SMT VQFN-32 Reel, Cut Tape, MouseReel
Texas Instruments Arayüz - CODEC'ler Stereo USB1.1 CODEC A 595-PCM2903CDBR A A 595-PCM2903CDBR 1.099Stokta Var
12,29 €
9,70 €
8,65 €
7,81 €
Min.: 1
Çoklu.: 1
Audio CODECs Audio CODEC, Stereo 16 bit USB 2 DAC 3.3 V 3.3 V - 25 C + 85 C SMD/SMT SSOP-28 Tube
Texas Instruments Arayüz - CODEC'ler 3.3V CMOS 18-Bit Unv Bus Drvr W/3-St Otp A 595-TLV320AIC14KIDBT 2.077Stokta Var
Kesilmiş Bant
3,83 €
2,91 €
2,67 €
2,42 €
Makara
2,02 €
Min.: 1
Çoklu.: 1
: 2.000
Audio CODECs Audio CODEC, Mono 16 bit 26 kHz Serial (I2C, I2S) 1 ADC 1 DAC 1.95 V, 3.6 V 1.65 V, 2.7 V - 40 C + 85 C SMD/SMT TSSOP-30 Reel, Cut Tape, MouseReel
Texas Instruments Arayüz - CODEC'ler Stereo Codec A 595-T LV320AIC29IRGZR A 5 A 595-TLV320AIC29IRGZR 329Stokta Var
Kesilmiş Bant
9,92 €
7,75 €
7,21 €
6,60 €
Makara
6,03 €
Min.: 1
Çoklu.: 1
: 250
Audio CODECs Audio CODEC, Stereo 24 bit 48 kHz Serial (SPI) 1 ADC 2 DAC 3.6 V 1.1 V - 40 C + 85 C SMD/SMT VQFN-48 Reel, Cut Tape, MouseReel
Texas Instruments Arayüz - CODEC'ler 24B 96/192kHz Asynch ronous Stereo A 595 A 595-PCM3060PWR 226Stokta Var
6,69 €
5,17 €
4,56 €
4,02 €
Min.: 1
Çoklu.: 1
PCM CODECs Audio CODEC, Stereo 24 bit 192 kHz Serial (3-Wire SPI, 2-Wire I2C) 2 ADC 1 DAC 3.6 V, 5.5 V 2.7 V, 4.5 V - 25 C + 85 C SMD/SMT TSSOP-28 Tube
Texas Instruments Arayüz - CODEC'ler Low Pwr Stereo Codec A 595-V320AIC3262IY A 595-V320AIC3262IYZFT 965Stokta Var
Kesilmiş Bant
8,21 €
6,39 €
5,93 €
5,44 €
Makara
4,66 €
Min.: 1
Çoklu.: 1
: 2.500
Audio CODECs Audio CODEC, Stereo 32 bit 192 kHz Serial (I2C, SPI) 2 ADC 2 DAC 1.95 V 1.5 V - 40 C + 85 C SMD/SMT DSBGA-81 Reel, Cut Tape, MouseReel
Analog Devices Arayüz - CODEC'ler 2.5V 24B SigmaDelta Mono Codec
1.658Stokta Var
Kesilmiş Bant
9,84 €
7,71 €
7,17 €
6,58 €
Makara
5,99 €
Min.: 1
Çoklu.: 1
Maks.: 1.326
: 1.000
Audio CODECs Audio CODEC, Mono 24 bit 48 kHz Serial 1 ADC 1 DAC - 40 C + 105 C SMD/SMT TSSOP-16 Reel, Cut Tape, MouseReel
Analog Devices Arayüz - CODEC'ler Low Latency, Noise and Power CODEC
994Stokta Var
2.250Siparişte
Kesilmiş Bant
8,45 €
8,26 €
8,23 €
Makara
8,23 €
Min.: 1
Çoklu.: 1
Maks.: 795
: 750
Audio CODECs Audio CODEC, Stereo 24 bit 192 kHz SPI 4 ADC 2 DAC 3.3 V 1.8 V - 40 C + 85 C SMD/SMT LFCSP-40 Reel, Cut Tape, MouseReel

Analog Devices / Maxim Integrated Arayüz - CODEC'ler Low Power, Stereo Audio Codec with FlexS
2.146Stokta Var
7,41 €
5,74 €
5,32 €
4,86 €
Min.: 1
Çoklu.: 1
Maks.: 1.916
Audio CODECs Audio CODEC, Stereo 24 bit 96 kHz Serial (I2C) 2 ADC 2 DAC 3.6 V 1.65 V - 40 C + 85 C SMD/SMT TQFN-56 Tube
Analog Devices Arayüz - CODEC'ler Low Power Audio Codec
1.668Stokta Var
Kesilmiş Bant
7,13 €
5,52 €
5,13 €
4,68 €
Makara
4,19 €
Min.: 1
Çoklu.: 1
Maks.: 1.334
: 1.500
Audio CODECs Audio CODEC, Stereo 24 bit 96 kHz I2C 2 ADC 2 DAC 3.6 V 1.8 V - 40 C + 85 C SMD/SMT LFCSP-20 Reel, Cut Tape, MouseReel
Analog Devices / Maxim Integrated Arayüz - CODEC'ler Ultra-Low Power Stereo Audio Codec
530Stokta Var
2,30 €
2,24 €
Min.: 1
Çoklu.: 1
Maks.: 424
Audio CODECs Audio CODEC, Stereo 18 bit 48 kHz Serial (I2C) 2 ADC 2 DAC 1.95 V 1.65 V - 40 C + 85 C SMD/SMT TQFN-EP-32 Tube
Texas Instruments Arayüz - CODEC'ler PCM w/Microphone Amp & Speaker Driver A A 595-TLV320AIC1106PWR 172Stokta Var
8,09 €
6,30 €
5,46 €
5,01 €
Min.: 1
Çoklu.: 1
PCM CODECs Audio CODEC, Mono 13 bit 8 kHz H/W 1 ADC 1 DAC 3.3 V 2.7 V - 40 C + 85 C SMD/SMT TSSOP-20 Tube
Texas Instruments Arayüz - CODEC'ler Lo-Pwr Mono Voice Ba nd CODEC 191Stokta Var
27,62 €
22,36 €
18,71 €
Min.: 1
Çoklu.: 1
Audio CODECs Audio CODEC, Mono 16 bit 26 kHz Serial (I2C, I2S) 1 ADC 1 DAC 3.6 V 2.7 V - 40 C + 85 C SMD/SMT TSSOP-30 Tube
Texas Instruments Arayüz - CODEC'ler Stereo Low Pwr Voice Band Codec A 595-TL A 595-TLV320AIC24KFBR 184Stokta Var
8,09 €
6,30 €
5,85 €
5,36 €
Min.: 1
Çoklu.: 1
Audio CODECs Audio CODEC, Multi Channel 16 bit 26 kHz Serial (I2C, S2C) 1 ADC 2 DAC 1.95 V, 3.6 V 1.65 V, 2.7 V - 40 C + 85 C SMD/SMT TQFP-48 Tray
Texas Instruments Arayüz - CODEC'ler Stereo Audio Codec A 595-PCM3070IRHBR A A 595-PCM3070IRHBR 159Stokta Var
Kesilmiş Bant
8,38 €
6,53 €
6,06 €
5,56 €
Makara
5,12 €
Min.: 1
Çoklu.: 1
: 250
PCM CODECs Audio CODEC, Stereo 32 bit 192 kHz Serial (I2C, SPI) 2 ADC 2 DAC 3.6 V 1.8 V - 40 C + 85 C SMD/SMT VQFN-32 Reel, Cut Tape, MouseReel