RMWA1225FT412R
SEI Stackpole
708-RMWA1225FT412R
RMWA1225FT412R
Ürt.:
Açıklama:
Kalın Film Dirençleri - SMD 412Ohms 1225 2W 1% 100ppm Wide Terminal AEC-Q200
Yaşam Döngüsü:
Yeni Ürün:
Bu üreticiden yeni.
ECAD Modeli:
Stok Durumu
Stok:
Stokta Yok
Fabrika Teslim Süresi:
18 Hafta Fabrikada tahmini üretim süresi.
Minimum: 20000   Çoklu: 4000
Birim Fiyat:
Toplam Fiyat:
Tahmini Gümrük Vergisi:
Miktar Birim Fiyat
Toplam Fiyat
Tam Makara (4000'in katları olarak sipariş verin)
Benzer Ürünler
Ürün Niteliği Öznitelik Değeri Özellik Seçin
SEI Stackpole
Ürün Kategorisi: Kalın Film Dirençleri - SMD
RoHS:
Reel
RMWA
Marka: SEI Stackpole
Montaj Ülkesi: Not Available
Dağıtım Ülkesi: Not Available
Menşe Ülke: TW
Montaj Stili: PCB Mount
Ürün Tipi: Thick Film Resistors
Fabrika Paket Miktarı: 4000
Alt kategori:: Resistors
Teknoloji: Thick Film
Bulunan ürünler:
Benzer ürünleri göstermek için en az bir onay kutusu seçin
Bu kategorideki benzer ürünleri göstermek için yukarıda en az bir onay kutusu seçin.
Seçilen özellikler: 0
Bu işlev için JavaScript'in etkinleştirilmesi gerekir.
RMWA Wide Terminal AEC-Q200 Resistors
Stackpole Electronics RMWA Wide Terminal AEC-Q200 Resistors offer a 0.75W to 3W power rating range, 200V maximum working voltage, and 400V maximum overload voltage. These resistors provide efficient heat dissipation and an anti-sulfur design. RMWA resistors from Stackpole Electronics are halogen free, lead free, REACH and RoHS compliant, and suitable for various automotive applications and environments.