Dijital İzolatörler

 Dijital İzolatörler
Digital Isolators are in stock with same-day shipping at Mouser. Mouser is an authorized distributor for many leading Digital Isolator manufacturers including Analog Devices, Texas Instruments, Skyworks & more.
More...

Please view our large selection of Digital Isolators below.
Sonuçlar: 4.389
Seçin Resim Parça Numarası Ürt. Açıklama Veri Sayfası Stok Durumu Fiyatlandırma (EUR) Tablodaki sonuçları sipariş verdiğiniz miktar uyarınca birim fiyata göre filtreleyin. Miktar RoHS ECAD Modeli Seri Montaj Stili Paket / Kasa Kanal Sayısı Polarite Veri Hızı İzolasyon Voltajı İzolasyon Tipi Besleme Voltajı - Maks Besleme Voltajı - Min İşletim Besleme Akımı Yayılma Gecikme Süresi Minimum Çalışma Sıcaklığı Maksimum Çalışma Sıcaklığı Vasıf Paketleme
Analog Devices Dijital İzolatörler 3-5.5V DC 1Mbit/sc 4Chnl Dgtl 2Txr2 Rxr 3.074Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1
: 1.000

ADUM1402 SMD/SMT SOIC-16 4 Channel Unidirectional 90 Mb/s 2500 Vrms Magnetic Coupling 5.5 V 2.7 V 44 mA 100 ns - 40 C + 125 C AEC-Q100 Reel, Cut Tape, MouseReel
Analog Devices Dijital İzolatörler IC, Robust Quad ISO, 4:0 ch 10.613Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1

ADUM140D SMD/SMT SOIC-16 4 Channel Unidirectional 150 Mb/s 3000 Vrms Magnetic Coupling 5 V 1.8 V 12 mA 15 ns - 40 C + 125 C Tube
Analog Devices Dijital İzolatörler ISO Robust 6 CH Digital ISO, 5/1 4.771Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1

ADUM161N SMD/SMT SOIC-16 6 Channel Unidirectional 150 Mb/s 3000 Vrms Magnetic Coupling 5.5 V 1.7 V 17.3 mA 7.2 ns - 40 C + 125 C Tube
Analog Devices Dijital İzolatörler Robust 5kV 6 CH digital ISO, 5/1 6.031Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1

ADUM261N SMD/SMT SOIC-16 6 Channel Unidirectional 150 Mb/s 5000 Vrms Magnetic Coupling 5.5 V 1.7 V 17.3 mA 7.2 ns - 40 C + 125 C Tube
Analog Devices Dijital İzolatörler Robust 5kV 6 CH digital ISO, 3/3 7.337Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1

ADUM263N SMD/SMT SOIC-16 6 Channel Unidirectional 150 Mb/s 5000 Vrms Magnetic Coupling 5.5 V 1.7 V 17 mA 7.2 ns - 40 C + 125 C Tube
Analog Devices Dijital İzolatörler QUAD-CHANNEL DIGITAL ISOLATORS 3.476Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1
: 1.000

ADUM3402 SMD/SMT SOIC-16 4 Channel Bidirectional 90 Mb/s 2500 Vrms Magnetic Coupling 5.5 V 2.7 V 51 mA 32 ns - 40 C + 105 C Reel, Cut Tape, MouseReel
Analog Devices Dijital İzolatörler Quad-Ch 5kV Enhanced ESD Dig Isolator 2.332Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1

ADUM4401 SMD/SMT SOIC-16 4 Channel Unidirectional 90 Mb/s 5000 Vrms Magnetic Coupling 5.5 V 2.7 V 830 uA 32 ns - 40 C + 105 C Tube
Analog Devices Dijital İzolatörler 4 Channel Digital Isolator, 1kV 4.261Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1

ADUM7441 SMD/SMT QSOP-16 4 Channel Bidirectional 25 Mb/s 1000 Vrms Magnetic Coupling 5.5 V 3 V 8.5 mA, 18 mA 50 ns - 40 C + 105 C Tube
Texas Instruments Dijital İzolatörler Robust EMC LP Dual- Ch 2/0 Isolator A 59 A 595-ISO7320CD 6.010Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1
: 2.500

ISO7320C SMD/SMT SOIC-8 2 Channel Unidirectional 25 Mb/s 3000 Vrms Capacitive Coupling 5.5 V 3 V 4.9 mA 32 ns - 40 C + 125 C Reel, Cut Tape, MouseReel
Texas Instruments Dijital İzolatörler Robust EMC LP Trpl- Ch 2/1 Isolator A 59 A 595-ISO7331FCDWR 3.393Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1

ISO7331FC SMD/SMT SOIC-16 3 Channel Unidirectional 25 Mb/s 3000 Vrms Galvanic Isolation 5.5 V 3 V 4.3 mA, 5.8 mA 32 ns - 40 C + 125 C Tube
Texas Instruments Dijital İzolatörler Quad-Channel 2/2 16- SOIC -40 to 125 A 5 A 595-ISO7342CDW 3.323Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1
: 2.000

ISO7342C SMD/SMT SOIC-16 4 Channel Unidirectional 25 Mb/s 3000 Vrms Galvanic Isolation 5.5 V 3 V 6.4 mA 31 ns - 40 C + 125 C Reel, Cut Tape, MouseReel
Texas Instruments Dijital İzolatörler Lo-Pwr Dual Channel Dig Iso A 595-ISO742 A 595-ISO7421FEDR 4.183Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1

ISO7421FE SMD/SMT SOIC-8 2 Channel Unidirectional 50 Mb/s 2500 Vrms Capacitive Coupling 5 V 3.3 V 6 mA 7 ns - 40 C + 125 C Tube

Analog Devices / Maxim Integrated Dijital İzolatörler 4 channel (2/2 config.), 150Mbps, 5kVrms 8.857Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1

MAX14934 SMD/SMT SOIC-16 4 Channel Unidirectional 150 Mb/s 5000 Vrms Capacitive Coupling 5.5 V 1.71 V 5 mA, 27.2 mA 5.1 ns - 40 C + 125 C Tube
Toshiba Dijital İzolatörler 4-ch (3:1) High Speed Digital Isolator; 150Mbps, 16pin, SOC16-W 1.232Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1
: 1.500

SMD/SMT SOIC-16 4 Channel 150 Mb/s 5000 Vrms 5.5 V 2.25 V 16.6 mA 10.9 ns - 40 C + 110 C Reel, Cut Tape, MouseReel
Toshiba Dijital İzolatörler 4-ch (3:1) High Speed Digital Isolator; 150Mbps, 16pin, SOC16-W 1.462Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1
: 1.500

SMD/SMT SOIC-16 4 Channel 150 Mb/s 5000 Vrms 5.5 V 2.25 V 16.6 mA 10.9 ns - 40 C + 110 C Reel, Cut Tape
Analog Devices Dijital İzolatörler Micro-power Quad-CH Digital Isolator 5.338Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1
: 1.000

ADUM1446 SMD/SMT QSOP-16 4 Channel Bidirectional 2 Mb/s 2500 Vrms Magnetic Coupling 3.6 V 2.25 V 552 uA, 672 uA 80 ns - 40 C + 125 C Reel, Cut Tape, MouseReel
Analog Devices Dijital İzolatörler 7 Ch.,Isolator for SPI Interface 24.539Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1

ADUM3151 SMD/SMT SSOP-20 7 Channel Unidirectional 250 kb/s 3750 Vrms Magnetic Coupling 5.5 V 3 V 4 mA, 6 mA 25 ns - 40 C + 125 C Tube
Analog Devices Dijital İzolatörler Quad Channel Isolators w/Int DC/DC Conv 1.968Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1

ADUM5404 SMD/SMT SOIC-16 4 Channel Unidirectional 25 Mb/s 2500 Vrms Magnetic Coupling 5.5 V 3 V 78 mA 60 ns - 40 C + 105 C Tube
Skyworks Solutions, Inc. Dijital İzolatörler 2.5 kV 1 forward & 1 reverse 2-channel isolator 86.617Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1

SI8422 SMD/SMT SOIC-Narrow-8 2 Channel Unidirectional 1 Mb/s 2500 Vrms Capacitive Coupling 5.5 V 2.7 V 35 ns - 40 C + 125 C Tube
Skyworks Solutions, Inc. Dijital İzolatörler 60.109Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1

Si862x SMD/SMT SOIC-8 2 Channel Unidirectional 150 Mb/s 2500 Vrms Capacitive Coupling 5.5 V 2.5 V 8 ns - 40 C + 125 C Tube
Skyworks Solutions, Inc. Dijital İzolatörler 3.75 kV 3 forward & 1 reverse 4-channel isolator 15.495Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1

Si864x SMD/SMT SOIC-Narrow-16 4 Channel Unidirectional 150 Mb/s 3750 Vrms Capacitive Coupling 5.5 V 2.375 V 8 ns - 40 C + 125 C AEC-Q100 Tube
Skyworks Solutions, Inc. Dijital İzolatörler 3.75 kV 3 forward & 1 reverse 4-channel isolator 14.968Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1
: 2.500

Si864x SMD/SMT SOIC-Narrow-16 4 Channel Unidirectional 150 Mb/s 3750 Vrms Capacitive Coupling 5.5 V 2.375 V 8 ns - 40 C + 125 C AEC-Q100 Reel, Cut Tape, MouseReel
Skyworks Solutions, Inc. Dijital İzolatörler 10 kV surge, 5 kV isolators with 3 forward & 1 reverse channels 15.094Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1

Si864x SMD/SMT SOIC-Wide-16 4 Channel Unidirectional 150 Mb/s 5000 Vrms Capacitive Coupling 5.5 V 2.375 V 8 ns - 40 C + 125 C AEC-Q100 Tube
Skyworks Solutions, Inc. Dijital İzolatörler 3.75 kV 6-channel digital isolator 8.206Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1

Si866x SMD/SMT SOIC-Narrow-16 6 Channel Unidirectional 150 Mb/s 3750 Vrms Capacitive Coupling 5.5 V 2.375 V 8 ns - 40 C + 125 C AEC-Q100 Tube
Skyworks Solutions, Inc. Dijital İzolatörler 3.75 kV 6-channel digital isolator 11.866Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1

Si866x SMD/SMT SOIC-Narrow-16 6 Channel Unidirectional 150 Mb/s 3750 Vrms Capacitive Coupling 5.5 V 2.375 V 8 ns - 40 C + 125 C AEC-Q100 Tube