Fiber Optik Kablo Tertibatları

Sonuçlar: 41.680
Seçin Resim Parça Numarası Ürt. Açıklama Veri Sayfası Stok Durumu Fiyatlandırma (EUR) Tablodaki sonuçları sipariş verdiğiniz miktar uyarınca birim fiyata göre filtreleyin. Miktar RoHS ECAD Modeli Seri Mod Bağlantı Noktası Türü Uygulama Konnektör Ucu A Konnektör Ucu B Kablo Tipi Fiber Çapı Kablo Uzunluğu Fiber Sayısı Yüksük Malzemesi IP Oranı Paketleme Ceket Rengi Ceket Malzemesi
L-Com Fiber Optik Kablo Tertibatları LC-LC 50/125 OM3 DPLEX OFNR 3M 11Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1

Interconnect
L-Com Fiber Optik Kablo Tertibatları Type A MPO w/ pins to LC/UPC fan-out, 2.0mm Diamet 1Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1

Interconnect
L-Com Fiber Optik Kablo Tertibatları CA ST-LC 9/125 SIMPLEX 5M 4Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1
Interconnect
StarTech Fiber Optik Kablo Tertibatları 2m (6.6ft) LC to LC (UPC) OM4 Multimode Fiber Optic Cable, Erika Violet, 100G, OFNR 5Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1

Multimode Duplex LC LC/UPC Patch Cord 2 m Violet Polyvinyl Chloride (PVC)
HUBER+SUHNER Fiber Optik Kablo Tertibatları Duplex, LC unib. XD-LC unib. XD, MM, 2.1mm, heatherviolet, OM4 5Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1

Multimode Duplex LC Duplex LC Duplex Patch Cord 2 m 2 Fiber Heather Violet
ATOP Fiber Optik Kablo Tertibatları Cable 1 Meter
2Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1

QSFP28 AOC 1 m
ATOP Fiber Optik Kablo Tertibatları Cable
5Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1

QSFP-DD DAC SFP28 SFP28
StarTech Fiber Optik Kablo Tertibatları Cisco QSFP-4X10G-AOC10M Compatible QSFP+ Active Optical Breakout Cable - 4Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1

Bulk
StarTech Fiber Optik Kablo Tertibatları Simplex Single Mode OS2 Fiber Patch Cable LC to LC UPC LSZH 1Stokta Var
10Beklenen 11.08.2026
Min.: 1
Çoklu.: 1

5 m Bulk
L-Com Fiber Optik Kablo Tertibatları Fiber Optic Patch Cable LC to ST Duplex 62.5/125 1Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1
Interconnect
L-Com Fiber Optik Kablo Tertibatları Fiber Optic Patch Cable LC to ST Duplex 9/125 7Stokta Var
6Beklenen 14.08.2026
Min.: 1
Çoklu.: 1
Interconnect
L-Com Fiber Optik Kablo Tertibatları Fiber Optic Patch Cable SC to ST Duplex 50/125 3Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1
Interconnect
L-Com Fiber Optik Kablo Tertibatları CA LC-LC 62.5/125 DPLX LSZH 4M 1Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1
Interconnect
L-Com Fiber Optik Kablo Tertibatları CA LCCL-LCCL 625DX LZH GRY 3M 1Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1

Interconnect
L-Com Fiber Optik Kablo Tertibatları LC LC OM3 ZIP LSZH AQU 5M 6Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1

Interconnect
L-Com Fiber Optik Kablo Tertibatları CA ST-ST 9/125 SIMPLEX 1M 1Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1
Interconnect
PolyPhaser Fiber Optik Kablo Tertibatları Fiber patch cable MPO Male to MPO Female, 12 fiber MMF OM3 type A, OFNP rated, 10-meter 1Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1
Multimode MPO (Male) MPO (Female) Plenum 50/125 um 10 m 12 Fiber Optical Fiber Non Conductive Plenum (OFNP)
HUBER+SUHNER Fiber Optik Kablo Tertibatları Duplex, LC unib. XD-LC unib. XD, UPC, 2.1mm, yellow, SM/A2 4Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1

Duplex LC Duplex LC Duplex 5 m 2 Fiber
HUBER+SUHNER Fiber Optik Kablo Tertibatları Duplex, LC unib. XD-LC unib. XD, UPC, 2.1mm, yellow, SM/A2, OFNR 3Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1

Duplex LC LC 10 m 2 Fiber Polyvinyl Chloride (PVC)
Amphenol ProLabs Fiber Optik Kablo Tertibatları 32m LC to LC Aqua OM3 Duplex OFNR (Riser-Rated) MMF Fiber Patch Cable 1Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1

NSC Patch OM3 32 m PVC (Polyvinyl Chloride)
Tripp Lite Fiber Optik Kablo Tertibatları 10Gb/100Gb DUPLEX MULTIMODE PATCH CBL 25Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1

Multimode Multimode Interface, Data Centers, Backplanes LC LC Patch Cord 10 m 2 Fiber Zirconia-Ceramic Bulk
L-Com Fiber Optik Kablo Tertibatları Fiber Optic Patch Cable FC/APC to FC/APC Duplex 8Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1
Interconnect
L-Com Fiber Optik Kablo Tertibatları Fiber Optic Patch Cable LC to LC Duplex 50/125 1Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1
Interconnect
L-Com Fiber Optik Kablo Tertibatları Fiber Optic Patch Cable LC to LC Duplex 9/125 3Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1
Interconnect
L-Com Fiber Optik Kablo Tertibatları Fiber Optic Patch Cord SM G652D Duplex 1Stokta Var
Min.: 1
Çoklu.: 1
Interconnect