Sıcaklık Sensörü Geliştirme Araçları

Sonuçlar: 375
Seçin Resim Parça Numarası Ürt. Açıklama Veri Sayfası Stok Durumu Fiyatlandırma (EUR) Tablodaki sonuçları sipariş verdiğiniz miktar uyarınca birim fiyata göre filtreleyin. Miktar RoHS Ürün Tip Araç Şunun Değerlendirilmesi İçindir İşletim Besleme Voltajı Vasıf Paketleme
Mikroe Sıcaklık Sensörü Geliştirme Araçları Thermo 30 Click 17Stokta Var
31,82 €
Min.: 1
Çoklu.: 1
Add-On Boards Humidity, Temperature Sensor STS32-DIS-10KS 3.3 V, 5 V
Mikroe Sıcaklık Sensörü Geliştirme Araçları IR Sense 5 Click 15Stokta Var
24,94 €
Min.: 1
Çoklu.: 1
Add-On Boards Thermopile IR Sensor ZTP-148SRC1 3.3 V, 5 V
Mikroe Sıcaklık Sensörü Geliştirme Araçları IR Thermo 4 Click 5Stokta Var
61,92 €
Min.: 1
Çoklu.: 1
Add-On Boards TPiS 1T 1386 L5.5 H 3.3 V
Sensirion Sıcaklık Sensörü Geliştirme Araçları Evaluation Kit for Ultra-High Accuracy Digital Humidity & Temperature Sensor with 1.0%RH and 0.1C tolerances and 1.08 ... 3.6 V supply voltage. Integrated high-power heater, on-chip protection options availabel, NIST tracable. 102Stokta Var
278Siparişte
41,29 €
Min.: 1
Çoklu.: 1
Evaluation Kits Bulk
DFRobot Sıcaklık Sensörü Geliştirme Araçları IR Thermometer Sensor-MLX90614 119Stokta Var
15,91 €
Min.: 1
Çoklu.: 1
Bulk
DFRobot Sıcaklık Sensörü Geliştirme Araçları Gravity: I2C Non-contact IR Temperature Sensor (MLX90614-DCI)
Ürün, yalnızca OEM/EMS ve tasarım işletmesi müşterileri için mevcuttur. Ürün, AB veya Birleşik Krallık'taki tüketicilere gönderilmez
35Stokta Var
53,66 €
Min.: 1
Çoklu.: 1
Evaluation Modules Temperature Sensor MLX90614-DCI 3.3 V to 5 V
Melexis Sıcaklık Sensörü Geliştirme Araçları EVB for 90640 and 90641Infrared Therm. Module board 7Stokta Var
145,34 €
Min.: 1
Çoklu.: 1
Evaluation Boards Temperature Sensor MLX90640 Bulk
Adafruit Sıcaklık Sensörü Geliştirme Araçları MCP9808 Temp Sensor Breakout 2.564Stokta Var
4,26 €
Min.: 1
Çoklu.: 1
Breakout Boards MCP9808 2.7 V to 5.5 V
Adafruit Sıcaklık Sensörü Geliştirme Araçları HTU21D-F Temp & Humidity Sensor B/O 560Stokta Var
9,42 €
Min.: 1
Çoklu.: 1
Breakout Boards Humidity, Temperature Sensor HTU21D-F 3.3 V
Adafruit Sıcaklık Sensörü Geliştirme Araçları Thermocouple Amplifier MAX31855 breakout board (MAX6675 upgrade) 688Stokta Var
12,86 €
Min.: 1
Çoklu.: 1
Breakout Boards Thermocouple Sensor MAX31855 3.3 V to 5 V

Adafruit Sıcaklık Sensörü Geliştirme Araçları Adafruit Sensirion SHT31-D - Temperature & Humidity Sensor 257Stokta Var
12,00 €
Min.: 1
Çoklu.: 1
Adafruit Sıcaklık Sensörü Geliştirme Araçları Adafruit Universal Thermocouple Amplifier MAX31856 Breakout 310Stokta Var
400Beklenen 3.11.2026
15,05 €
Min.: 1
Çoklu.: 1
Breakout Boards Thermocouple Sensor MAX31856 3 V to 5 V
Adafruit Sıcaklık Sensörü Geliştirme Araçları Adafruit PT100 RTD Temp SNSR Amp 278Stokta Var
525Beklenen 5.11.2026
12,86 €
Min.: 1
Çoklu.: 1
Adafruit Sıcaklık Sensörü Geliştirme Araçları Adafruit Industries 732Stokta Var
12,86 €
Min.: 1
Çoklu.: 1
Add-On Boards Temperature Sensor PT1000 5 V
Adafruit Sıcaklık Sensörü Geliştirme Araçları AM2320 Digital Temperature and Humidity Sensor 461Stokta Var
3,40 €
Min.: 1
Çoklu.: 1
Evaluation Modules Humidity, Temperature Sensor AM2320 3.3 V/5 V
Adafruit Sıcaklık Sensörü Geliştirme Araçları Adafruit MCP9600 I2C Thermocouple Amplifier - K J T N S E B and R Type T 133Stokta Var
399Siparişte
13,72 €
Min.: 1
Çoklu.: 1
Add-On Boards Thermocouple Sensor MCP9600 3.3 V to 5 V
Adafruit Sıcaklık Sensörü Geliştirme Araçları Adafruit AHT20 - Temperature & Humidity Sensor Breakout Board - STEMMA QT / Qwiic 864Stokta Var
3,87 €
Min.: 1
Çoklu.: 1
Breakout Boards Humidity, Temperature Sensor AHT20 3.3 V to 5 V
Adafruit Sıcaklık Sensörü Geliştirme Araçları Adafruit Sensirion SHTC3 Temperature & Humidity Sensor - STEMMA QT / Qwiic 229Stokta Var
5,98 €
Min.: 1
Çoklu.: 1
Development Boards Humidity, Temperature Sensor SHTC3 sensor 3 V to 5 V

Adafruit Sıcaklık Sensörü Geliştirme Araçları Adafruit TMP117 0.1 C High Accuracy I2C Temperature Sensor - STEMMA QT / Qwiic 463Stokta Var
9,89 €
Min.: 1
Çoklu.: 1
Adafruit Sıcaklık Sensörü Geliştirme Araçları Adafruit SCD-40 - True CO2 Temperature and Humidity Sensor - STEMMA QT / Qwiic 128Stokta Var
38,66 €
Min.: 1
Çoklu.: 1
Texas Instruments Sıcaklık Sensörü Geliştirme Araçları HDC3020 evaluation m odule for temperatu 59Stokta Var
72,55 €
Min.: 1
Çoklu.: 1
Maks.: 5
Evaluation Modules Humidity Sensor HDC3020
Texas Instruments Sıcaklık Sensörü Geliştirme Araçları TMP117 EVALUATION BO ARD 28Stokta Var
72,55 €
Min.: 1
Çoklu.: 1
Maks.: 5
Evaluation Modules Temperature Sensor TMP117 5 V
Seeed Studio Sıcaklık Sensörü Geliştirme Araçları Grove Temp&Hum& Barometer Sensor 237Stokta Var
16,41 €
Min.: 1
Çoklu.: 1
BME280
Seeed Studio Sıcaklık Sensörü Geliştirme Araçları Grove - I2C High Accuracy Temp&Humi Sensor(SHT35) 255Stokta Var
12,00 €
Min.: 1
Çoklu.: 1
Add-On Boards Humidity, Temperature Sensor SHT35 3.3 V, 5 V

Analog Devices Sıcaklık Sensörü Geliştirme Araçları LTC2983 Demo Board - LTC2983 Motherboard
14Stokta Var
170,63 €
Min.: 1
Çoklu.: 1
Demonstration Boards Temperature Sensor LTC2983 Bulk